2017 NBA Playoff Şampiyonu Golden State Warriors

2017 NBA Playoff final maçının kazananı “Savaşçılar” oldu!

Oracle Arena’da final serisinin 5. maçında kozlarını paylaşan Doğu Konferansı’ndan LeBron James’li, Kyrie Irving’li Cleveland Cavaliers ve Batı Kondernası’ndan Stephen Curry’li, Kevin Durant’lı Golden State Warriors takımlarının mücadelesinde son sözü söyleyen Golden State Warriors oldu!

Basketbol tutkunlarının nefeslerini tuttuğu final maçında kıyasıya bir mücadele izledik. Final maçına Golden State Warriors’un 3-1’lik üstünlüğü ile çıkan takımlar, son çeyreğe gelindiğinde adeta başa baş gidiyordu. Bitiş düdüğü çaldığında 9 sayı farkla şampiyon olan Golden State Warriors maçı 129-120 kazanarak 2017 NBA Playoff şampiyonu oldu. Maça damgasını vuran Kevin Durant ise NBA Finalleri’nin MVP’si seçildi.

yali-spor-golden-state-warriors (1)

yali-spor-golden-state-warriors (2).jpg

yali-spor-kevin-durant-2017-nba-finallerin-mvpsi

2017 NBA Playoff Final serisi boyunca oyun stilleri, smaçları, basketleri ve güçlü duruşlarıyla maçı daha heyecanlı hale getiren LeBron James, Kyrie Irving, Stephen Curry ve tabi ki Kevin Durant’ın başarılarının ardında gizlenen gizli gücü sizler de merak ediyor musunuz? Yetenek dediğinizi duyar gibiyim. Peki ya en yükseğe sıçramalarında destek olan, ani dönüşlerinde kontrol sunan, adım attıkça yastıklama sağlayan basketbol ayakkabılarına ne demeli? Evet, bu başarıların ardında süperstar basketbolcuların ayağındaki basketbol ayakkabılarının da büyük payı var.

Şimdi sıra sizde! Sizler de onlar kadar güçlü ve sağlam adımlara sahip olmak istiyorsanız yalispor.com.tr online alışveriş sitemizdeki basketbol ayakkabılarını hemen keşfedin.

LeBron James’in basketbol ayakkabıları için tıklayın!

Stephen Curry’nin basketbol ayakkabıları için tıklayın!

Kevin Durant’ın basketbol ayakkabıları için tıklayın!

Kyrie Irving’in basketbol ayakkabıları için tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin