Yalı Spor Digiturk Kampanyası

Super Lig coşkusuna Yalı Spor ile hazırlanın! Digiturk ve Lig Tv üyeliğini Yalı Spor’dan yaptıran herkese anında 100TL değerinde hediye çeki! Bu fırsatı kaçırmayın!

yali-spor_digiturk-kampanya-100-tl-indirim-banner

27.07.2016 tarihinde başlayıp yıl sonuna kadar geçerli olacak Yalı Spor Digiturk kampanyası ile Yalı Spor mağazalarından ve yalispor.com.tr online sitemizden Digiturk üyeliğini yaptıranlar kazanıyor. Yalı Spor’a özel fiyat indirimi ve üye olan herkesin kazandığı 100TL hediye çeki ile bu kampanya, spor tutkunlarını Süper Lig’e hazırlıyor!

Maçlar başlamadan erken üyelik avantajından yararlanmak isteyenler için eşsiz bir kampanya Yalı Spor ve Digiturk işbirliği ile sizlere sunuluyor. Şampiyon futbol takımlarının karşılaşmalarını heyecanla bekleyenler ve dijital dünyayı yakından takip edenler için kaçırılmayacak Digiturk+Lig TV üyeliği Yalı Spor’a özel 539,00TL fiyatla sizlerin olacak! Acele edin, kampanyadan siz de yararlanın!

100TL hediye çekini kazanın, yalispor.com.tr’den formanızı sepete atın! Şimdi Süper Lig coşkusunu yaşamaya hazırsınız! Sadece formalar mı? Elbette değil, spor ayakkabıdan tekstile binlerce ürün seçeneği ile Yalı Spor, spora dair aradığınız her şeyi dünyaca ünlü markaların kalitesiyle bir araya getiriyor.

100TL hediye çekini nasıl kazanırım? diyenler, işte Yalı Spor Digiturk kampanyasının detayları;

  • Digiturk ve Lig TV üyeliğini Yalı Spor aracılığı ile alan kişiler 100TL değerinde hediye çeki kazanacaktır.
  • Kampanya tüm mağazalarımızda ve yalispor.com.tr online internet sitemizde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Digiturk ve Lig TV üyeliğinin yeni yapılması veya son 3 ay içerisinde üyeliğin bulunmaması gerekmektedir.
  • Alım ve ödeme işlemi gerçekleştikten sonra cep telefonunuza 100TL hediye çeki kodu iletilecektir.
  • Bu kod hem mağazalarda hem de yalispor.com.tr online alışveriş sitemizde geçerli olacaktır.
  • Kampanya çeklerinin son kullanım tarihi 31.12.2016’dır.
  • Hediye çeki kodları 100TL ve üzeri indirimli, indirimsiz tüm ürünlerde geçerlidir.
  • Yalı Spor’dan kazanılan hediye çeki kodları sadece Yalı Spor’da kullanılabilecektir.

Digiturk üyeliğinizi yalispor.com.tr’den başlatmak istiyorsanız buraya, mağazalarımızdan Digiturk+Lig TV üyeliği satın almak istiyorsanız size en yakın mağazamızın yerini öğrenmek için  buraya tıklayınız!

Daha fazla kampanya için bizi takip etmeye devam edin!

Yalı Spor mutlu alışverişler ve keyifli seyirler diler.

Bunları da beğenebilirsin