Yalı Spor’dan bir dünya markası daha!

Amerikan sokak ve kay kay giyimin köklü markası Vans yeni sezon koleksiyonuyla Yalı Spor‘da.

Paul Van Doren, Jim Van Doren ve Serge D’elia tarafından Kaliforniya ‘da kurulan Vans ilk önceleri bir lastik şirketiydi. Daha sonra extreme sporcular ve gençlere hitap etmeye başladı ve kendine özgü çizgisiyle tüm gençlerin beğenisini kazanıp, özgürlükçülüğün ve aykırılığın sembolü oldu.

İlk ayakkabısını 1960 yılında sadece sörfçüler için üretmiştir. Renkli ve haraketli yaşamı olanlara hitap eden Vans ayakkabılar, Kaliforniya sahillerinde hızla yayılmaya başlamış ve kısa sürede Amerika’nın tüm sahillerinde trend haline gelmiştir.  Hayata karşı bakış açısı farklı olan “Vans” kısa zamanda sokak kültürü trendinin ikonu haline gelmiştir.

vans gif

Extreme sporlara merakı olan, aktif spor hayatı bulunan ve  kaykay yapanlara hitap eden Vans ayakkabılar, hem rahatlık açısından hem de ilginç tasarımları  ve sade desenleri ile her yaş ve  stile ayak uydurmayı başarmıştır.  Sneaker görünümüyle  günlük hayatta da kullanılabilen Vans ayakkabılar, rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor. Sokak kültürü trendinin ikonu haline gelen  ve farklı  tasarımıyla bunu doğrulayan  Vans, süet, keten ve deri materyallerinden oluşuyor.
vans still1

 

Stilinizle herkesten farklı olduğunuzu gösterin!

Bunları da beğenebilirsin