1989 yılından beri faaliyette olan Yalı Spor, çocuk tekstil kategorisinde yüzlerce farklı ürün seçeneği ile çocuklara Yalı Spor adının ayrıcalığını yaşatıyor. Okulların açılmasına az bir süre kalmışken yalispor.com.tr online sitemizi ziyaret etmeden çocuğunuz için kıyafet almayın.

Çocuk tekstil grubundan ürünleri satın alabileceğiniz linkleri yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

1

 

Nike, adidas, Puma, Reebok ve Speedo gibi dünyaya kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış markaların çocuk tekstil ürünleri ile çocuklar günlerinin büyük bir kısmını geçirdikleri okul saatlerinde sağlıklı kumaşların rahatlığını, üstün teknolojilerin yaratıcılığını ve tabi ki çocuk modasının olmazsa olmazı benzersiz şıklığı keşfediyor.

2

2011 yılında e-ticarete atılan Yalı Spor, çocuk tekstil ürünlerindeki çeşitliliği tüm Türkiye’ye ulaştıran üstün hizmet anlayışı ile çocukların kaliteyi giymelerini sağlıyor.

3

 

Yalispor.com.tr’de çocuk tekstil kategorisinde t-shirt, sweatshirt, şort, eşofman, ceket ve daha birçok ürün grubunda dünya markalarını çocuklar için bir araya getirdik. Özellikle okul dönemlerinde sıklıkla kullanılan eşofman altı, eşofman takımı, şort, t-shirt, kapri, ceket, mont ve daha birçok ürün grubunda hem yeni sezon hem de indirim fırsatları ile okul alışverişinizi online sitemizden tamamlayabilirsiniz.

4

 

Nike DRI-FIT, THERMA-FIT, adidas climacool, climaheat gibi teknolojiler ile çocuk tekstilinde önceliği çocukların spor aktivitelerinde maksimum performans sağlamalarına veriyoruz. Okulda iken teneffüs saatlerinde, beden derslerinde çocukların vazgeçilmezi olacak teknolojiler performansın yanı sıra sağladıkları teknolojik özellikler ile onların gün boyu (kullanılan teknolojiye göre) kuru, sıcak ya da serin kalmasını sağlar.

5

Özellikle okulda geçirilen zaman dilimlerinde kullanılan kumaşların içeriği ayrı bir önem kazanmaktadır. Pamuk, polyester gibi kumaş seçenekleri arasından seçilebilecek ürünlerde çocukların ilgisini çekecek farklı baskı detayları kullanılmıştır. Özgür ruhlarını yansıtmaları için birer tasarım harikası haline gelen ürünler şıklığın yanı sıra ekstra rahatlık ve konfor sunmaktadır.

6

 

Yalispor.com.tr’den alacağınız ürünler ile çocuklar okuldayken bile emin ellerde!

7Çocuk tekstilinde ayrıcalığı Yalı Spor ile keşfedin.

Nike, adidas, Puma ve daha birçok markanın çocuk tekstil ürünleri yalispor.com.tr’de.

Satın almak için tıklayın.

 

Bunları da beğenebilirsin