Yalı Spor Mobil Uygulaması

Türkiye’nin lider spor mağazalar zinciri Yalı Spor, online alışverişi seven, akıllı telefon kullanıcıları için geliştirdiği yalıspor mobil uygulamasını hayata geçirdi. Ücretsiz olarak iPhone ve Android cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulamamız ile Yalı Spor kalitesini ve güvencesini şimdi mobilde yaşayacaksınız. Üstelik uygulamayı indiren herkese anında 25 TL hediye!

ys_mobil_kampanya

Yalı Spor şimdi mobilde! iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize indirebileceğiniz Yalı Spor isimli uygulamamız şimdi AppStore ve GooglePlay’de müşterilerimizle buluşuyor.

Yeni uygulamamız yalıspor mobil’i indiren tüm müşterilerimize anında 25 TL hediye ediyoruz. 31 Aralık 2015 tarihine kadar Yalı Spor uygulamasını indiren herkes anında indirim kupon koduna sahip olabiliyor. Mobilden 150 TL ve üzeri yeni sezon alışverişlerinizde geçerli olabilecek indirim kupon kodunuz uygulamayı indirdikten sonra karşınıza çıkacaktır. İndirim kuponu kampanyamızın detayları aşağıda yer almaktadır.

Kampanya kullanım koşulları;
31 Aralık 2015’e kadar Yalı Spor mobil uygulamasını indiren tüm kullanıcılar 150 TL ve üzeri yeni sezon alışverişlerinde kullanmak üzere 25 TL indirim kuponu kazanıyor.
İndirim kuponu diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
İndirim kuponu outlet/indirimli ürünlerde geçerli değildir.
İndirim kuponu yalnızca mobil alışverişlerde kullanılabilir.
Yalı Spor mağazalarında ve online alışveriş sitesinde geçerli değildir.
Kampanyanın kötüye kullanıldığı hallerde Yalı Spor kupon iptal hakkını saklı tutar.
Yalı Spor, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

600x100

Koskoca Yalı Spor mağazası artık cebinizde olacak. Siz de yalıspor mobil aplikasyonumuzu indirin ve indirimli alışverişin tadını çıkarın.

Keyifli alışverişler.

Nasıl kupon kazanabilirim? diye merak ediyorsanız tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin