Yalı Spor Outlet Mağaza Açılışı

Yalı Spor Outlet mağazamız Ankara’nın avantaj ve yaşam merkezi ACITY AVM’de açıldı! Büyümeye ve gelişmeye ara vermeyen Yalı Spor, 77. mağazasını sizlerin hizmetine sunar.

yali-spor_acity-yali-spor-outlet-magaza-acilisi

Türkiye’nin spor mağazalar zincirinde lider ismi olan Yalı Spor, spor tutkunlarına indirimli alışverişin keyfini yaşatabilmek adına outlet mağazasını Ankaralıların hizmetine sunuyor. Dünya markalarını bünyesinde toplayan Yalı Spor, 1989 yılından günümüze uzanan köklü geçmişi ile daha fazla kişiye ulaşma hedefine gün geçtikçe daha fazla yaklaşıyor.

Sporu hayatının her anında ilk sıraya koyan ve spor giyimi yaşam tarzı olarak benimsemiş müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışımızı indirimli fiyatlarla ulaştırabileceğimiz Yalı Spor Outlet mağazamız, şimdi Ankara Acity AVM’de sizleri bekliyor.

Performans ve lifestyle spor ayakkabı modellerinden spor tekstil ürünlerine, aksesuarlara varıncaya kadar geniş ürün yelpazesi ile Ankaralılarla buluşan 77. mağazamız ile her adımda arkanızda olmaya devam edeceğiz.

Acity Outlet Center’da yer alan Yalı Spor Outlet mağazamız size uzak ise bir tık uzağınızda yalispor.com.tr online sitemizin ve akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz Yalı Spor mobil uygulamamızın olduğunu unutmayın. Üstelik mobil uygulamamızı indiren herkese 350 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 50 TL indirim hediye ediyoruz.

Online alışverişe başlamak için buraya tıklayın.

Size en yakın Yalı Spor mağazasının yerini buradan öğrenebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin