Yalı Spor Mobil

Yoğun isteğiniz üzerine Mobil Uygulama kampanyamız yeniden sizlerle!

Türkiye’nin lider spor mağazalar zinciri Yalı Spor, yalispor.com.tr online mağazasından sonra şimdi de ‘’yalıspor’’ mobil uygulaması ile kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını sizlere sunuyor. Performans ve günlük kullanım spor ayakkabı, tekstil ve aksesuar kategorilerinde yer alan kadın, erkek, çocuk ve bebek ürünlerine artık akıllı cihazlarınızdan kolayca ulaşabileceksiniz.

yalı spor_yalı spor mobil uygulama kampanyası

Yalı Spor’un koskoca mağazasını cebinize sığdırıyoruz! iOS ve Android işletim sistemine sahip mobil telefon ve/veya tablet kullanıcılarının ücretsiz olarak indirebileceği Yalı Spor Mobil uygulamamız ile spora dair aradığınız her şey parmağınızın ucunda olacak!

Anında 50TL indirim! Daha önceki kampanyamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi sebebiyle yalıspor mobil aplikasyonunu indiren ve mobilden 350TL üzeri alışveriş yapan tüm müşterilerimize anında kullanabilecekleri 50TL bizden hediye! Mobil uygulamamızın yükleme ve kurulum aşamalarını tamamladıktan sonra kupon kodunuz karşınıza çıkacaktır. İndirim kuponu kampanyamıza katılım koşulları aşağıda detaylı olarak verilmiştir.

Kampanya kullanım koşulları;

  • Yalı Spor mobil uygulamasını indiren tüm kullanıcılar 350 TL ve üzerindeki yeni sezon alışverişlerinde kullanmak üzere 50 TL indirim kuponu kazanıyor.
  • İndirim kuponu diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
  • İndirim kuponu outlet/indirimli ürünlerde geçerli değildir.
  • İndirim kuponu yalnızca mobil alışverişlerde kullanılabilir. Yalı Spor mağazalarında ve online alışveriş sitesinde geçerli değildir.
  • Kampanyanın kötüye kullanıldığı hallerde Yalı Spor kupon iptal hakkını saklı tutar.
  • Yalı Spor, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya 31.03.2016 tarihinde sona erecektir.

yalı spor_yalıspor mobil aplikasyonu

Yaz, Yalı Spor ile ayrı bi’ güzel! Türkiye’nin birçok şehrinde sizlere hizmet etmeye devam eden Yalı Spor, artık cebinizde olacak. Hala mobil uygulamamızı indirmeyen müşterilerimiz, bu kampanyayı sakın kaçırmayın! Hemen yalıspor mobil aplikasyonumuzu indirin ve yeni sezon alışverişlerinizde indirimin keyfini yaşayın.

Keyifli alışverişler.

Bunları da beğenebilirsin