Yalı Spor Mobil Uygulaması

Spor ayakkabıdan tekstile, spora dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Türkiye’nin lider spor mağazalar zinciri Yalı Spor, şimdi yalıspor mobil uygulaması ile sizlere hizmet ediyor. iPhone ve Android cihazlarınızdan ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamamız ile kalitemizi ve güvencemizi mobile taşıyoruz.

1200x1200mobilyilbasi

25 TL hediye kampanyamızdan yararlanmak için son günler!

31 Aralık 2015 tarihine kadar iOS ve Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarınızdan indirebileceğiniz ”yalıspor mobil” uygulamamızı indiren tüm müşterilerimize 25 TL hediye ediyoruz. Anında indirim kupon koduna sahip olabileceğiniz uygulamamız ile Yalı Spor’un üstün hizmet anlayışını cebinize sığdırıyoruz.

Mobil uygulamamızı indirdikten sonra, 150 TL ve üzeri yeni sezon mobil alışverişinizde kullanabileceğiniz indirim kupon kodunuz karşınıza çıkacaktır. İndirim kuponu kampanyamızın detayları aşağıda yer almaktadır.

Kampanya kullanım koşulları;
31 Aralık 2015’e kadar Yalı Spor mobil uygulamasını indiren tüm kullanıcılar 150 TL ve üzeri yeni sezon alışverişlerinde kullanmak üzere 25 TL indirim kuponu kazanıyor.
İndirim kuponu diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
İndirim kuponu outlet/indirimli ürünlerde geçerli değildir.
İndirim kuponu yalnızca mobil alışverişlerde kullanılabilir.
Yalı Spor mağazalarında ve online alışveriş sitesinde geçerli değildir.
Kampanyanın kötüye kullanıldığı hallerde Yalı Spor kupon iptal hakkını saklı tutar.
Yalı Spor, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

600x100mobilyilbasi

Türkiye’nin her yerine hizmet eden Yalı Spor, online mağazasından sonra şimdi de cebinizde olacak. Siz de yalıspor mobil uygulamamızı indirin ve yeni yıl alışverişinizi indirim kupon kodunuz ile tamamlayın. Uygulamamızı indiren herkese hediye ettiğimiz 25 TL’lik indirimimiz ile mobil alışverişin keyfini çıkarın.

Mutlu alışverişler.

Bunları da beğenebilirsin