Yalı Spor Mobil Aplikasyonu

Spora dair aradığınız her şeyi sizlerle buluşturan Yalı Spor, şimdi de iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızda!

Koskoca bir mağazayı cebinize sığdıran ‘’yalıspor’’ mobil aplikasyonu, spor ayakkabıdan tekstile kadın, erkek, çocuk ve bebek ürünleriyle modayı parmaklarınızın ucuna taşıyor. Dünyaca ünlü birçok markanın performans ürünlerinden günlük kullanımlarınızda şıklığı ve rahatlığı ön plana çıkaran tasarımlarına ve hatta spor malzemelerine varana kadar binlerce ürünü sizlerin beğenisine sunan Yalı Spor, sizler için gelişmeye ve dünya trendlerini yakından takip etmeye devam ediyor.

yali-spor_yali-spor-mobil-uygulama

iOS ve Android işletim sistemine sahip mobil telefonlarınıza, tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz Yalı Spor mobil uygulaması ile güvenilir ve kaliteli alışverişin keyfini çıkarın! Alışverişlerinizde sizlere hız kazandıracak ve alışverişinizi daha keyifli hale getirecek uygulamamız ile yeni sezon koleksiyonlarını yakından takip edebileceğiniz gibi %70’e varan indirimlere de her an her yerden ulaşabileceksiniz.

Türkiye’nin dört bir yanında hizmetinizde olan 60’ın üzerinde mağazası ve bir tıkla erişim sağlayabildiğiniz www.yalispor.com.tr online alışveriş sitesinden sonra Yalı Spor şimdi de cebinizde! Sizler de Yalı Spor ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız yalıspor mobil uygulamamızı ücretsiz olarak hemen indirin ve geniş ürün yelpazesi ile spora dair aradığınız her şeyi sizlerle buluşturan markamızın farkını keşfedin!

Keyifli alışverişler.

Bunları da beğenebilirsin