Yalı Spor Kids

Çocuklara spor giyim kategorisinde zengin ürün yelpazesi ile hizmet eden Yalı Spor, büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Yalı Spor Kids mağazamız ile şimdi İstanbul METROGARDEN AVM’deyiz.

yali-spor_metrogarden-yali-spor-kids-magaza-acilisi

Türkiye’nin dört bir yanına hizmet eden Yalı Spor, bu kez sadece çocuklara hitap eden ürünleri bir araya topladığı Yalı Spor Kids mağazası ile Metrogarden alışveriş ve yaşam merkezinde! 0-14 yaş arası minik ve genç sporcuların her adımında yanında olan Yalı spor çocuklara özel Kids mağazası ile büyüme ve ilerleme hedeflerine bir adım daha yaklaşıyor.

Sportif kişiliğini hayatının her anında yaşamak isteyen çocuk ve gençler için dünyanın en kaliteli markalarını aynı çatı altında toplayan Yalı Spor Kids mağazamızda; adidas’tan Nike’a, Puma’ya, Reebok’a varıncaya kadar daha birçok markanın son moda sezon ürünlerini ve performans modellerini bulabilirsiniz.

Sağlıkla büyüyen bir nesil isteyen ve her fırsatta genç kuşağı destekleyen Yalı Spor ailesine yeni katılan METROGARDEN Yalı Spor Kids mağazamızda, spor ayakkabı, tekstil ürünleri ve aksesuarların yanı sıra spor malzemelerini de temin edebilme imkanınız bulunmaktadır.

Yalı Spor Kids mağazamız İstanbul Anadolu Yakası’na eğlence ve modayı getiren Metrogarden alışveriş merkezindeki yerini aldı. Metrogarden size çok mu uzak? Merak etmeyin sadece bir tık uzağınızda zengin ürün çeşitliliği ile sizlere hizmet etmeye devam eden yalispor.com.tr online sitemiz var. Çocuk kategorisinde yer alan tüm ürünleri online sitemizden ve Yalı Spor mobil uygulamamızdan takip edebilir, inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Ürünleri incelemek ve satın almak için tıklayın.

Size en yakın Yalı Spor ve Yalı Spor Kids mağazalarının nerede olduğunu öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin