Yalı Spor Kids

Çocuklar için, çocuklara özel mağazamız Yalı Spor Kids çok yakında İstanbul Anadolu Yakası’na modayı ve eğlenceyi getiren METROGARDEN AVM’de!

yali-spor_yali-spor-kids-metrogarden-avm-magaza-lansmani

Türkiye’nin spor mağazalar zincirinin lider ismi olan Yalı Spor, ailesini genişletmeye devam ediyor. Çocuklara özel Yalı Spor Kids mağazamız ile çok yakında İstanbul’da METROGARDEN alışveriş merkezindeki yerimizi alacağız.

Sportif tarzı ile şıklığı birleştiren çocuk ve gençlere, kalitesini tüm dünyaya kanıtlamış markaların hem performans hem de lifestyle koleksiyonlarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Sadece 0-14 yaş arası çocuk müşterilerimize hizmet verdiğimiz Yalı Spor Kids mağazamızda adidas, Nike, Puma gibi bilinir, öncü markaları bulabilirsiniz.

Sağlıkla ve sporla büyüyen bir nesil istiyoruz! Çocuk spor ayakkabıdan, tekstil ürünlerine ve aksesuarlara varana kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan Yalı Spor Kids, çocuklarınızın sağlıklı ve mutlu bir geleceğe adım atmaları için METROGARDEN AVM’ye geliyor!

Kısa bir süre sonra sizlerle birlikte olacağız. Fakat sizler çocuk kategorisinde yer alan ürünlerimizi şimdiden incelemek istiyorsanız yalispor.com.tr online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yalı Spor çocuk ürünlerini keşfetmek ve satın almak için tıklayın.

Size en yakın Yalı Spor mağazasının yerini öğrenmek için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin