Afyon’a hoş geldin Yalı Spor Kids. Türkiye’nin spor mağazalar zincirindeki lider ismi Yalı Spor, her geçen gün büyümeye ve ilerlemeye devam ediyor.

Afyon’da hizmete açılan yeni mağazamız bu kez sadece çocuklara hizmet edecek. 1-14 yaş arası çocuklar için zengin ürün çeşitliliği sunan Yalı Spor Kids mağazamız Afyon Park AVM’de sizlerle buluştu.

Çocuklarınızla en keyifli alışverişinizi geçireceğiniz Yalı Spor Kids mağazamızda dünyaca bilinen adidas, Nike, Puma ve daha birçok markanın kalitesini çocuklarınızın sağlıkla ve mutlulukla büyümesi için Türkiye’nin her yerine ulaştırmaya çalışıyoruz. Şimdi sıra Afyon’da.

yali-spor_afyon-park-avm-yali-spor-kids-acildi

Afyon Yalı Spor Kids’de, çocuk spor ayakkabı, tekstil ve aksesuarlarını bulabilirsiniz. Özellikle yaklaşan okul dönemine uygun okul çantası, çocuk spor ayakkabısı, t-shirt, ceket, eşofman altı gibi ürünleri tercih edebileceğiniz mağazamızın geniş ürün yelpazesi içinde adeta kaybolacaksınız.

Afyon Park AVM’de çocuklarınızla ziyaretinizi bekliyoruz. Üstün kalite anlayışımız ile artık burada da varız. Sizin için sizinleyiz…

Afyon Park AVM size uzaksa www.yalispor.com/cocuk linkinden çocuklara dair tüm ürünleri inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Size en yakın Yalı Spor Kids mağazasının nerede olduğunu merak ediyorsanız online sitemizden mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin