Yalı Spor olarak İzmir Rotaract Kulübü, Türkiye Oryantiring Federasyonu, Doruk Oryantiring Kulübü, X Body ve Feast ile 15 Kasım’da yapılan Oryantiring etkinliğine Yalı Spor olarak destek verdik.

IMG_0467

 

İzmir İnciraltı Engelliler Merkezi’nde toplam 45 kişilik katılım ve 9 takımla yapılan etkinliğe bir çok basın mensubu da katıldı.Takım katılımcıları ellerindeki haritalar vasıtasıyla İnciraltı Kent Ormanı’na gizlenmiş hedefleri bulmaya çalıştı.Takımlar nefes kesen bir mücadele vererek yarıştılar.

IMG_0485

Birinci olan takıma ve tüm yarışmacılara Yalıspor tarafından ödülleri verildi.Yalıspor da yarışa bir takımla katılırken yarışmayı 2.’inci olarak bitirdi.Yarışmaya katılan tüm sporculara Yalıspor tişörtleri verildi.
IMG_0583
IMG_0597

Etkinlikten elde edilen gelir ise  Cennetçeşme Rakım Erkutlu İlkokulu’ nda oluşturulacak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tavsiye edilen zenginleştirilmiş tip kütüphane imalatına ayırılacak.

IMG_0516

Yalı Spor olarak böyle bir sosyal sorumluluk projesine dahil olduğumuz için çok mutluyuz. Yalı Spor ekibimizle beraber etkinlikte geçirdiğimiz keyifli anlar için fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Destek olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin