Yalı Spor olarak İzmir Rotaract Kulübü, Türkiye Oryantiring Federasyonu, Doruk Oryantiring Kulübü, X Body ve Feast ile 15 Kasım’da yapılan Oryantiring etkinliğine Yalı Spor olarak destek verdik.

IMG_0467

 

İzmir İnciraltı Engelliler Merkezi’nde toplam 45 kişilik katılım ve 9 takımla yapılan etkinliğe bir çok basın mensubu da katıldı.Takım katılımcıları ellerindeki haritalar vasıtasıyla İnciraltı Kent Ormanı’na gizlenmiş hedefleri bulmaya çalıştı.Takımlar nefes kesen bir mücadele vererek yarıştılar.

IMG_0485

Birinci olan takıma ve tüm yarışmacılara Yalıspor tarafından ödülleri verildi.Yalıspor da yarışa bir takımla katılırken yarışmayı 2.’inci olarak bitirdi.Yarışmaya katılan tüm sporculara Yalıspor tişörtleri verildi.
IMG_0583
IMG_0597

Etkinlikten elde edilen gelir ise  Cennetçeşme Rakım Erkutlu İlkokulu’ nda oluşturulacak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tavsiye edilen zenginleştirilmiş tip kütüphane imalatına ayırılacak.

IMG_0516

Yalı Spor olarak böyle bir sosyal sorumluluk projesine dahil olduğumuz için çok mutluyuz. Yalı Spor ekibimizle beraber etkinlikte geçirdiğimiz keyifli anlar için fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Destek olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

 

0

Bunları da beğenebilirsin