81. Yalı Spor Mağazası

Spor dünyasının zengin ürün çeşitliliğini sizlerle buluşturan Yalı Spor, 81. mağazasını Eskişehir Espark AVM’de hizmete açtı!

yali-spor_skechers-espark

Sadece Skechers markalı ürünlerin yer alacağı Eskişehir Espark Skechers mağazamız, koşmayı sevenlerin hizmetinde! Kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde birbirinden şık ve konforlu Skechers spor ayakkabılar ile performanslarınızda maksimum artış sağlamak isterseniz hemen Espark AVM’de yer alan mağazamıza koşun.

Skechers Hakkında

1992 yılında ABD, Kaliforniya’da bir baba ve oğlun kurduğu şirket, kısa sürede trend görünümlü spor ayakkabıları ile Amerikan gençlerinin favori markalarından biri haline geldi. 2000’li yıllardan sonra konfora daha çok önem vermeye başlayan Skechers, sınırlarını ABD dışına taşıyarak tüm dünyada tanınır bir marka olmuştur. Günlük kullanıma ve performans kategorisine uygun spor ayakkabı modellerindeki Memory Foam ve Relaxed Fit teknolojileri ile ön plana çıkan marka, koşu, yürüyüş ve training alanlarında inovatif isimlerin başında geliyor. Christina Aguilera, Karl Malone, Rob Lowe, Matt Dilon, Kim Kardeshian ve son olarak Demi Lovato’yu marka yüzü olarak kullanan Skechers bugün 140 ülkeye ürünlerini ulaştırmaktadır.

Tüm dünyayı peşinden koşturan Skechers, artık Eskişehirlilerin hizmetinde! Siz de bu konforu adımlarınızda hissetmek istiyorsanız hemen Espark Skechers mağazamızı ziyaret edin.

Keyifli alışverişler dileriz.

Size en yakın Yalı Spor mağazasının yerini öğrenmek için buraya tıklayın!

Eğer bulunduğunuz yerde Yalı Spor mağazası yoksa hemen yalispor.com.tr online sitemize tıklayın ve dilediğiniz ürünü kapınıza getirelim.

Online alışveriş için buraya tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin