Yıllardır üzerinde tartıştığımız ve geçtiğimiz Haziran ayında hayata geçirebildiğimiz projemiz, Yalı Spor dergiye artık online olarak ulaşabileceksiniz.

yalı spor_yalı spor dergi online

 

Onu diğer kurum dergilerinden ayıran en önemli özelliği; daha farklı, daha enerjik ve daha okunabilir olmasıydı. Şimdi ise bambaşka bir yenilik ile Yalı Spor dergi sizlerle buluşuyor.

Bugüne kadar yalispor.com.tr online sitemiz ya da Yalı Spor mağazalarımızdan alışveriş yaparak sahip olabildiğiniz dergimizi artık online sitemizden ücretsiz indirerek dilediğiniz her an okuyabileceksiniz.

Her 6 ayda bir sizlerle buluşturmayı planladığımız Yalı Spor dergimizin içerisinde neler var merak ediyor musunuz? Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yıldız’ında söylediği gibi:
‘’Bu dergide sanat var, tutku var, moda var… Hepsinden önemlisi her sayfasında spor var. Sıradan insanların başarı öyküleri, ünlü sporcuların hayat hikayeleri, dünyayı gezenler, yürüyenler, pedal çevirenler ve daha neler neler…’’

Sporken yaparken motivasyonumuzu yükseltecek müzik önerileri, ringlerden ve sahalardan beyaz perdeye uzanan film tavsiyeleri…

Ve spora dair herşey…

yali-spor_yali-spor-dergi

Yalı Spor derginin içeriği hakkında önceki yazımızda da değindiğimiz konu başlıklarına şöyle bir göz atmaya ne dersiniz? İlgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Hayatın ve sporun içinden gelen dergimizi hemen okumaya başlamak, Yalı Spor ile spora ve sağlıklı yaşama dair ipuçlarına ulaşmak için yapacağınız şey çok basit. Yalispor.com.tr online sitemize girip ana sayfanın en alt kısmında yer alan ‘’DERGİYİ İNDİRMEK İÇİN TIKLA’’ yazısına tıklamak.
Ve sonrasında artık online derginizle dilediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz.

 

ys_dergi_pdf

 

Derginizi heyecanla okurken hayatınıza eşlik edecek püf noktalarını keşfetmeyi unutmayın.
Keyifli okumalar… 🙂

Bunları da beğenebilirsin