Yalı Spor

27 yıldır her adımda sporcuyu ve sportif yaşamı hayatının her alanına taşıyan genç, yaşlı, kadın, erkek herkesi desteklemeye devam eden Yalı Spor, 27. yılını büyük bir kampanya ile kutluyor.

yalı spor_27. yılımız kutlu olsun

Türkiye’nin ürün çeşitliliği en fazla olan lider spor markası Yalı Spor, tam 27 sene önce atıldığı macerada günbegün büyüyerek yoluna devam ediyor. 70’e yakın mağazası ve bir tıkla hizmeti ayağınıza getirtebileceğiniz yalispor.com.tr online alışveriş sitemiz ile yanınızda olmaya devam ediyoruz. Üstelik yepyeni bir kampanya ile!

27. yılımıza özel olarak başlatmış olduğumuz kampanyamızda yeni sezon kategorisinden 400TL ve üzeri alışveriş yapan tüm müşterilerimize 100TL parapuan Yalı Spor’dan hediye! Yaza hazırlık için kaçırılmayacak bir fırsat ile sizleri mutlu etmeye devam eden markamız, uygun fiyat politikası ve her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ile sizlerin yanında olmaya devam edecek!

Kampanya detayları;

  • 400 TL ve üzeri yeni sezon alışverişlerinizde anında 100 TL değerinde para puan hediye.
  • 27. yıl kampanyamız outlet /indirimli ürünlerde geçerli değildir.
  • Kampanyamız 16 Mayıs 2016 tarihine kadar sürecektir.
  • Kampanya dahilinde yüklenen 100 TL parapuanlarınız 1 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Bu kampanyadan kazanmış olduğunuz parapuanlarınız başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kampanya Yalı Spor mağazaları ile yalispor.com.tr web sitemizde geçerlidir.
  • Kampanya boyunca 400 TL üzerinde indirimsiz alışveriş yapan kişilere 100TL parapuanın yanı sıra %2 para puan yüklenmeye devam edecektir.

Size en yakın mağazamızı öğrenmek için buraya tıklayın.

yali_spor_logo

Daha nice 27. yıllara! Bunca yıldır yanımızda olan ve büyümemizde büyük rol oynayan siz müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Keyifli alışverişler.

Bunları da beğenebilirsin