Yalı Spor Kids 23 Nisan Etkinliği

23 Nisan’da Yalı Spor’dayız! Çocukların bayramında, çocukları eğlenmeye davet ediyoruz. İzmir, İstanbul, Denizli, Afyon ve Adapazarı’nda bulunan Yalı Spor Kids mağazalarımızda düzenlenecek olan 23 Nisan Çocuk Bayramı etkinliğinde kapılarımızı oyun ve eğlenceye açıyoruz.

yali-spor_23-nisanda-yali-spordayiz-cocuk-bayrami-etkinligi

Farklı illerde Yalı Spor Kids mağazalarımızda gerçekleşecek etkinliğimiz; çocuklarımıza özel konuklarımız ve oyunlarımızla keyifli saatler geçirmenizi sağlayacaktır. Mickey Mouse, palyaçolar, farklı ve oldukça eğlenceli çocuk oyunu etkinlikleri, eğlenceli bir basketbol yarışması ve çok daha fazlası… Ücretsiz olarak katılabileceğiniz etkinliğimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda 13:00-19:00 saatleri arasında İzmir Forum Bornova Kids, İzmir Mavibahçe Kids, İzmir Optimum Kids, İstanbul Metrogarden Kids, İstanbul Moi Kids, Denizli Yalı Spor Kids, Afyon Yalı Spor Kids, Adapazarı Yalı Spor Kids mağazalarımızda gerçekleşecektir.

23 Nisan coşkusunu Kids mağazalarımızda, bizlerle birlikte yaşamayı planlayanlar, bir sürprize daha ne dersiniz? Mağazalarımızda çekeceğiniz fotoğraflarınızı Instagram hesaplarınızdan #23NisandaYaliSpordayiz etiketi ile paylaşmaya hazır olun! Fotoğraf paylaşanlar arasından seçilecek 3 kişiye Yalı Spor Kids’ten sürpriz hediye!

23 Nisan Çocuk Bayramı’nda Yalı Spor Kids mağazalarımızda düzenleyeceğimiz ücretsiz etkinliğimizde görüşmek üzere, sevgiyle ve sporla kalın çocuklar.

 

Mağazalarımızın yerini öğrenmek için buraya tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin