Yaza Formda Girin!

Zorlu ve çetin bir kış mevsimini de ardımızda bıraktık. Baharın gelişiyle birlikte yaza formda girme endişelerinizin de gün yüzüne çıkmaya başladığının farkındayız. Merak etmeyin, Voit markasının yeni sezon ürünleri ile formunuza bir an önce kavuşacaksınız. Yalispor.com.tr online mağazamızda yer alan pilates, vücut geliştirme, yüzme sporları ekipmanlarının yanı sıra paten, kaykay, badminton, beyzbol gibi farklı eğlence ve spor dallarında ihtiyaç duyacağınız ekipmanları Voit kalitesi ve güvencesi ile sizlere sunuyoruz.

yalı spor_voit yeni sezon

Farklı çeşit, boy ve ağırlıklarda dumbbelllardan tutun da işlevsel özellikleri ile konforlu kullanım sunan ağırlık eldivenleri, pilates/yoga matları, pilates bant setleri, beyzbol sopaları ve çok daha fazlası. Evinizde günlük antrenmanlarınızı, outdoor alanlarda eğlenceli spor aktivitelerinizi rahatlıkla yapmanızı sağlayan Voit yeni sezon spor ekipmanları ile yaza hazırlanmak şimdi çok daha kolay olacak! Sizler de bu ilkbaharda spor ekipmanlarınızı Voit yeni sezon ürünleri ile değiştirin, yaza sağlıkla hazırlanın.

Sizler için yalispor.com.tr online alışveriş sitemizden seçtiğimiz Voit ürünlerinden birkaçını blogumuzda incelemeye ne dersiniz?

Voit Astra Siyah Koşu Bandı

yalı spor_voit astra siyah koşu bandı

1-17 km arasında hız seçenekleri bulunan zaman, nabız, hız, program, mode, kalori, mesafe ve body fat göstergelerine sahip Voit Astra siyah koşu bandının rahat ve kolay kullanımı spor alışkanlıklarınızı değiştirecek. Darbe emici esnek zemini ile yumuşak ve sessiz kullanım sunan 135 kg taşıma kapasiteli, elden nabzınızı ölçebilen Voit Astra koşu bantları katlanabilir yapısı, % 15’e kadar otomatik eğimi ve 12 hazır programı ile sizlere bir koşuda aradığınız tüm nitelikleri sunmak için tasarlanmıştır.

Voit 3171 Kaykay

yalı spor_voit 3171 kurukafa desenli kaykay

80×20 cm standart ölçülerde olan ve grafik desenleri ile kaykay tutkunlarına cool bir tarz sunan Voit 3171 kaykaylarla eğlenerek spor yapmaya devam edeceksiniz. 9 katmanlı Çin akçaağacından üretilen ve içbükey yapısı ile aero dinamik özellik sağlayan bu kaykayın kaymaz üst kısmı kullanımını daha güvenli hale getirmektedir. Ama siz yine de koruyucu ekipmanlarınız olmadan kaymaya başlamayın olur mu?

Voit Gymball

yalı spor_voit gymball pilates topu

20, 55, 65 ve 75 cm olarak farklı boyut seçenekleri ile tercih edebileceğiniz Voit Gymball, antrenmanlarınızda enerjinizi ve dinamizminizi maksimum düzeye çıkaran canlı renk seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Şişirme pompası ile birlikte satılan Voit Gymball patlamama özelliğine sahiptir.

1922 yılından beri profesyonel ve amatör sporculara hizmet eden Voit, kendi alanında dünyaya hakim olan bir markadır. Yalispor.com.tr online mağazamızda sizlerin hizmetine sunulan bu güvenilir marka ile hayatınıza sporu getiriyoruz.

Tüm Voit yeni sezon ürünlerini keşfetmek için buraya tıklayın!

Satın almak için tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin