Vans Yeni Sezon

Kanvas spor ayakkabıların Güney Kaliforniya’lı üreticisi olan Vans, yeni sezonda Nintendo ile işbirliği yaparak sizi çocukluğunuza geri götürüyor! 80’lerin ortalarında hayatımıza giren Nintendo video oyunlarının ikonik karakterlerini üst yüzeyine taşıyan marka, birbirinden renkli ve eğlenceli spor ayakkabı, tekstil ve aksesuar ürünleri ile yeni sezonun gözde tasarımlarının altına imzasını atıyor!

yali-spor-vans-nintendo

1966 yılından beri dünyanın en iyi kaykay ayakkabılarını üreten ve ikonik çizgilerini değiştirmeden tasarımlarına yaratıcı detaylar ekleyen Vans, yeni sezonda Nintendo ile yaptığı ortaklıkla karşımıza çıkıyor! Super Mario, Duck Hunt, Donkey Kong ve The Legend Of Zelda gibi 8bit’lik efsane video oyunlarının kahramanlarını üst yüzeyine taşıyan Vans, yeni sezon spor ayakkabı, tekstil ve aksesuar modelleri ile anılarınızı canlandırmaya hazırlanıyor! Siz de spor modasına ve spor ayakkabıların uçsuz bucaksız dünyasına farklı tarzınızla adım atmak istiyorsanız hemen yalispor.com.tr’de yer alan Vans Nintendo serisi modellerini keşfedin!

Yalı Spor’da yer alan Nintendo’lardan bazıları:

Vans Authentic

yali-spor_vans-authentic-nintendo-super-mario-spor-ayakkabi

Çocukluğunuza dönmeye hazır mısınız? Super Mario karakterini renkli kanvas üst yüzeyine taşıyan bu spor ayakkabılar bir efsaneyi yaşatıyor!

Vans Sk8-Hi Slim

yali-spor_vans-sk-8-hi-slim-nintendo-super-mario-spor-ayakkabi

İlk kez 1985 yılında lanse edilen Super Mario video oyununda, Mario’nun kırdığı kutucuklardan esinlenilerek tasarlanan ikonik Old Skool şeridi ile farklı bir tarz sunan bu spor ayakkabılar, adımlarınızın havasını yükseltecek!

Vans Old Skool

yali-spor_vans-old-skool-nintendo-super-mario-spor-ayakkabi

Klasik Old Skool çizgilerini Super Mario video oyun detayları ile harmanlayan bu spor ayakkabılar geçmişten gelen retro tarzıyla her sezon moda olacak!

Vans Classic Slip-On

yali-spor_vans-classic-slip-on-nintendo-the-legends-of-zelda-spor-ayakkabi

80’lerin ikinci yarısında video oyun tutkunlarıyla buluşan The Legend Of Zelda, günümüz spor modasına yön veriyor! Vans ve Nintendo ortaklığında hazırlanan ve üst yüzeyinde oyun karakterlerine yer veren bu spor ayakkabılar ile yaratıcılığınızı konuşturacaksınız!

Vans Nintendo Donkey Kong Po Hood

yali-spor_vans-nintendo-donkey-kong-kapusonlu-erkek-sweatshirt

Retro tarzınızı eğlenceyle buluşturan ve döneminin efsane video oyunlarından biri olan Donkey Kong karakteri ile tasarlanan bu sweatshirt spor kombinlerinize farklı bir hava katacak!

yali-spor_vans-nintendo-super-mario

Yalispor.com.tr online alışveriş mağazamızda sizleri bekleyen birbirinden renkli ve eğlenceli Vans Nintendo spor ayakkabı, tekstil ve sırt çantası tasarımını daha yakından incelemek ve satın almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yalispor.com.tr’deki Vans Nintendo modelleri için buraya tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin