Nike 2016 Türkiye Milli Takım Forması

Euro2016 yolunda yeni formanızla takımınıza destek olmak istiyorsanız hemen yalispor.com.tr online sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

yali-spor_nike-2016-turkiye-milli-takim-ic-saha-formasi-lansman

Heyecan dorukta! A milli takımımızın dördüncü kez mücadele edeceği, Fransa’da gerçekleşecek olan UEFA EURO2016 şampiyona maçına doğru giderken Nike, milli gururlarımıza yakışacak yepyeni formalarını görücüye çıkardı.

Daha hızlı olmak için tasarlandı.

Dünyanın en hafif formalarını üretmek için büyük bir çaba veren Nike, 2016 Türkiye Milli Takım formalarında bu çabalarının karşılığını alıyor. Hassas ve hafif yapısıyla mükemmel uyum sunan formalar, üstün hava geçirgenliği sağlayan kumaş yapısı, dikkat dağıtıcı ögeleri sıfıra indirgeyen tasarımı ve Türk mimarisinin mozaik yapılarından ilham alan grafik desenleri ile dikkat çekiyor.

Takımına desteğini göster!

Tribünlerdeki yerinizi alın ve yeni tasarımıyla hayranlık uyandıran Türkiye Milli Takım iç saha formalarınızla ay yıldızlı takımımıza desteğinizi gösterin. Üstün Nike teknolojisine sahip Milli Takım formaları ile 90 dakika boyunca heyecanı yaşarken konfordan vazgeçmeyin.

Yeni Tasarım, Üstün Özellikler!

yali-spor_nike-2016-turkiye-milli-takim-formasi

Nem yönetimi sağlayan Dri-Fit teknolojisi ile üretilmiş olan Türkiye Milli Takım formaları maksimum hava girişi sağlayan nefes alabilir file kumaş yapısı ile konforlu kullanım sunuyor. Hareket kabiliyeti sağlayan yan ilave panelleri ile hareketlerinizi daraltmayan bu formalar, kırmızı rengiyle tarihimizi ve milli gururumuzu temsil ediyor.

yali-spor_nike-2016-turkiye-ic-saha-milli-takim-formasi

Türkiye Milli Takım iç saha formasını daha detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayın.

Ay yıldızlılarımıza bu zorlu mücadelede başarılar diliyoruz.

 

Bunları da beğenebilirsin