Bir Numaralı Koşu Ayakkabıları

İster kısa mesafe koşularınızda isterseniz de ultra maraton koşularınızda tercih ettiğiniz koşu ayakkabıları şöyle bir kenarda dursun, biz merak edenler için gelmiş geçmiş en iyi 5 koşu ayakkabısını Yalı Spor Blog’a taşıdık!

Dünyaca ünlü spor markalarının sporculara destek olmak ve daha iyi performanslara sahip olmalarını sağlamak amacıyla tasarladığı ve tasarlarken de üstün teknolojilerle donattığı yüzlerce koşu ayakkabısı arasından seçtiğimiz en iyi 5 modeli keşfetmeye hazırsanız yazımızı okumaya devam edin!

adidas Energy Boost 3

 yali-spor-adidas-energy-boost-3-mavi-erkek-kosu-ayakkabisi

Uzun ya da kısa mesafe kullanım imkanı sunan ve Boost köpük orta tabanı sayesinde attığınız her adımda harcadığınız enerjiyi fazlasıyla geri veren adidas Energy Boost 3 erkek koşu ayakkabıları modern duruşu ile koşularınızın vazgeçilmezi olacak!

Nike Free Rn Distance 2

yali-spor-nike-free-rn-distance-lacivert-yesil-sari-erkek-kosu-ayakkabisi

Uzun mesafe koşularınızda daha özgür hissetmeniz için tasarlanan ve performanslarınızda maksimum artış sağlayan Nike Free Rn Distance 2 erkek koşu ayakkabıları geliştirilmiş teknolojileri ile ultra maratonlarda bile bitiş çizgisine herkesten önce varmanızı sağlayacak!

New Balance W1080BP6        

yali-spor-new-balance-w-1080-bp6-bayan-kosu-ayakkabisi

Her adım attığınızda yumuşak yastıklama ve darbe koruması sunan köpük orta tabanı sayesinde konforu en’lerde hissetmenizi sağlayan New Balance W1080BP6 bayan koşu ayakkabıları ile kazanan hep siz olacaksınız!

adidas Ultraboost X

yali-spor-adidas-ultraboost-x-somon-rengi-siyah-bayan-kosu-ayakkabisi

Kadınlara özel olarak tasarlanan dizaynı ve çok daha enerjik adımlara sahip olmanızı sağlayan benzersiz teknolojileri ile ayağınızın hareket etme biçimine uyum sağlayan ve ona göre tepki veren adidas Ultraboost  X kadın koşu ayakkabıları ile özgürlüğe doğru koşmaya hazır olun!

Puma Ignite Xt

yali-spor-puma-ignite-xt-usain-bolt-antrenman-ayakkabisi

Rüzgarın oğlu, kırılamaz rekorların sahibi, dünya şampiyonu Usain Bolt’un antrenmanlarında kullandığı Puma Ignite Xt erkek koşu ayakkabıları ile bir sonraki Atletizm Dünya Şampiyonu neden siz olmayasınız?

Kazananlar, ayakkabılarından destek aldılar… Tüm zamanların en iyi koşu ayakkabılarından olan, hızınıza hız katan, piyasanın en iyi yastıklama ve destek teknolojileri ile tasarlanan dünyaca ünlü markaların en iyileri her zaman sporun ve sporcunun yanında olan yalispor.com.tr’de sizleri bekliyor.

Koşu stilinize ve ayak basış şeklinize en uygun erkek koşu ayakkabısını bulmak için buraya,

Kadın koşu ayakkabıları için buraya tıklayın!

 

 

Bunları da beğenebilirsin