Bordo-mavili takımın 2012-2013 sezonu forma koleksiyonu Sadri Şener Merkezi TS Club mağazasında tanıtıldıTanıtıma yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular katıldı

Törende konuşan Teknik Direktör Şenol Güneş, yönetim, teknik heyet, futbolcular ve taraftarların hep birlikte olduğunu, bu birlikteliğin başarıyı yakalayacağını söyledi. Güneş, ”Bütün renkler çok güzel. En çok bordo-maviyi seviyorum. Ama bu yıl özellikle beyazı çok seviyorum, çünkü biz temiziz” dedi. 

Taraftarların da büyük ilgi gösterdiği tanıtımda yeni formalar, futbolcular tarafından tanıtıldı

Trabzonspor’un 2012-2013 sezonunda iç saha maçlarında giyeceği forma, bordo-mavili renk kombinasyonunda tasarlandı. Beyaz-bordo renk kombinasyonuyla tasarlanan dış saha formasının göğsünde ”zafer işareti” yer alıyor. 

Koleksiyonun üçüncü forması ise Trabzonspor’un geçmişini sembolize eden bordo renkte tasarlanırken, formanın yaka ve kollarında mavi renk detayları dikkat çekiyor. 


Formaların pet şişelerin geri dönüşümünden üretildiği, üretim yöntemi ile geleneksel polyester üretimine kıyasla enerji tüketiminde yüzde 30 oranında tasarruf sağlandığı bildirildi.
Kaynak

Bunları da beğenebilirsin