İstanbul Emaar Square Mall The North Face Mağazası

Dağcılık sporu ağırlıklı olarak birçok outdoor spora yönelik dayanıklı, fonksiyonel, güvenilir ve kaliteli spor ayakkabı, bot, tekstil ürünleri ve ekipmanların üretici markası The North Face, şimdi Emaar Square Mall’da outdoor spor tutkunlarına kapılarını açıyor!

İlk kez 1966 yılında spor markaları arasındaki yerini alan ve üretimine küçücük bir mağazada başlayarak gün geçtikçe rakipleriyle arasındaki farkı açan ve zirveye yerleşen The North Face, 1968 yılında kendi dağcılık donanımlarının ve kış sporlarında güvenle kullanabilmeniz için maksimum koruma sunan giyim ürünlerinin üretimine başlamıştır. Oldukça zorlu hava koşullarında, en zorlu zeminlerde, yağmur, çamur, kar demeden size ve performanslarınıza destek olan The North Face markalı outdoor ürünler, zengin ürün yelpazesi ve modern spor modasına uyum sağlayan birbirinden spor ayakkabı, tekstil ve aksesuar modelleri ile İstanbul Emaar Square alışveriş ve yaşam merkezindeki yerini aldı.

yali-spor-the-north-face-emaar-square-magazasi

7’den 70’e tüm outdoor spor meraklılarının ve adrenalini yaptıkları sporlarda hissetmek isteyenlerin tercih ettiği dünya markası The North Face, Yalı Spor güvencesiyle İstanbul Anadolu yakasının gelişen, yenilikçi yüzünü ortaya çıkaran Emaar Square Mall’da! Kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde üstün teknolojilerle donatılmış outdoor spor ayakkabılardan, -20 santigrat dereceye kadar sıcak kalma olanağı sunan özel teknolojili, su ve soğuk geçirmez montlara ve dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanım olanağı sunan aksesuar ürünlerine kadar dağcılık ve outdoor sporlara dair aradığınız birçok şey The North Face mağazamızda sizleri bekliyor. Şimdi Emaar Square’i ziyaret edin, kendinizi ve sevdiklerinizi hem kışa hem de spora hazırlayın!

Size en yakın The North Face ya da Yalı Spor mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için Mağazalarımız’ı ziyaret edebilirsiniz.

Eğer yakınlarınızda Yalı Spor veya The North Face mağazası bulunmuyorsa seçtiğinizi ürünleri bir tık ile kapınıza kadar getiren yalispor.com.tr var! Buraya tıklayarak The North Face ürünlerini ve çok daha fazlasını keşfedebilirsiniz.

Mağazalarımız için buraya,

Alışverişe başlamak için buraya tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin