Bu sene haziran ayının 15’ine denk gelen babalar gününe  sayılı günler kala hala babanıza ne hediye edeceğinize karar veremediyseniz bu yazımıza göz atmanızda fayda var.  Sizin için sportmen babalara verilecek en güzel hediyeleri derledik.

yalispor -babalargunu

 

1. Babanıza Spor Salonu Üyeliği Hediye Edin

Her koşulda spor yapmayı seven ve hayatının  merkezine sporu oturtan babalara verilecek en güzel hediyelerden bir tanesi kuşkusuz spor salonu üyeliğidir. Babanız hali hazırda bir spor salonuna üye ise üyelik süresini uzatan bu  hediyeniz onun için oldukça anlamlı olacaktır. Eğer babanızın bir spor salonu üyeliği yoksa bu şahane hediye sayesinde babanıza düzenli spor alışkanlığı kazandırmış olursunuz.

yalispor-babalargunu-aile-spor

2. Yürüyüş Ayakkabısı

 

Babanıza hediye edeceğiniz spor ayakkabısı ile gün içindeki adım sayısını artırmasına destek olabilirsiniz. Daha sağlıklı bir yaşam için günde on bin adım atmak gerekiyor. Babanıza hediye edeceğiniz iyi bir yürüyüş ayakkabısı ile gün içindeki adım sayısını hedeflenen düzeye çıkartmasına katkı sağlayabilirsiniz. Bu kategorideki en iyi alternatif Skechers yürüyüş ayakkabıları. İndirimli Skechers ayakkabılar için burayı inceleyebilirsiniz.

 

skechers-yalispor

3. Yazı Karşılayan Deniz Kokan Hediyeler

Babalar günü bir anlamda tatilin habercisi. Babanıza mayo, deniz terliği, şort gibi tatili hatırlatan hediyeler almanız bile onu bütün yılın yorgunluğundan uzaklaştırmaya yeterli olacaktır.

 

yalispor-tatil-babalar-gunu

 

4. Kararsızlar İçin Babalar Günü Hediye Önerileri

 

Babanıza alacağınız hediye konusunda kararsızsanız eğer sizin için hazırladığımız kararsızlar listesindeki  farklı tarz ve beğenilere hitap eden alternatifleri buradan inceleyebilir ve 150 lirayı geçen alışverişleriniz için 20 TL parapuan kazanabilirsiniz.

 

 

babalargünübanneryalispor

Bunları da beğenebilirsin