Anneler Günü yaklaşıyor. Peki onlara ne hediye  alacağınıza karar verdiniz mi? Eğer hala daha karar vermediyseniz bu yazıdaki bir kaç ipucu eminiz işinizi kolaylaştıracak. Sportmen annelere verilecek en güzel hediyeler Yalı Spor‘da

1. Spor Salonu Üyeliği

Annenize verebileceğiniz en sağlıklı hediyelerden biridir. Evinize  en yakın olan spor salonlarını dolaşıp, size uygun olan bir tanesini seçip, annenizi kayıt ettirebilirsiniz. Spor sayesinde hem anneniz evin stresinden uzaklaşacaktır, hem de dengeli bir hayata sahip olacaktır.

gym saloon

2. Spor Giysileri ve Aksesuarları

Sportmen bir anneye verilebilecek en uygun hediyelerden biri de spor giysiler ve aksesuarlardır. İsterseniz spor yaparken giyebileceği tayt ve ona uygun bir T-shirt‘ü kombin yapıp, annenize hediye edebilirsiniz. Ayrıca yeni sezon spor ayakkabılar ve bunun yanında  pedometre gibi sporu destekleyici bir çok spor aleti de anneniz için iyi bir seçim olacaktır.

3-Kablosuz Kulaklıklı bir mp3 çalar

Müzik, spor yaparken motivasyon ve performansı artırır.  Sevdiği şarkıyı dinleyerek spor yapan anneniz daha mutlu ve pozitif olarak güne başlayacaktır.

4- Kişisel İdman Seansları

Anneniz ister deneyimli bir sporcu olsun isterse amatör. Kişisel bir antrenör veya bir eğitmen kiralamak onun sağlığını olumlu yönde etkiler.

5- Masaj

Spor yapan kişiler kaslarını gevşetmek ve zihinlerini rahatlatmak isterler.Bunun için annenize günün yorgunluğunu atabileceği güzel bir masaj paketi hediye edebilirsiniz. Anneniz masajdan sonra hem rahatlayacak, hem de vücudununu duruşu ve duygusal sağlığı daha iyi olacaktır.

masaj

6- Spor Çantası

Spor yaparken içerisine havlu, su, yedek kıyafet gibi ihtiyaçlarını koyabileceği geniş bir spor çantası annenizi çok sevindirecektir. Hem de her kullandığında sizi hatırlayacaktır.

spor çantası

Bunları da beğenebilirsin