Yalı Spor’a Özel 119TL!

Sonbahar şıklığınızı tamamlayacak Sperry Seacoast bayan spor ayakkabılar yalispor.com.tr online alışveriş mağazamıza özel fiyatı ile stoklarda! Şimdi sadece 119TL!

yali-spor_sperry-kampanya-1200x675_blog

Teknelerde doğup denizlerin uçsuz bucaksız sadeliğini ve göz alıcılığını spor modasına taşıyan Sperry Seacoast spor ayakkabılar, hem yaz aylarının hem de sonbaharın vazgeçilmezlerinden oluyor! Şık ve elit görünümü sportif tarzıyla birleştirmeyi seven kadınların favorilerinden olan bu spor ayakkabılar şimdi Yalı Spor farkı ile sizlerin olacak!

119TL fiyatla sadece yalispor.com.tr’de bulabileceğiniz Sperry Seacoast spor ayakkabıları daha yakından incelemek ister misiniz?

Sperry Seacoast Weathered & Worn Bayan Spor Ayakkabı

yali-spor_sperry-top-sider-women-s-seacoast-weathered-worn-bayan-tekne-spor-ayakkabisi

Eskitme deri üst yüzeyi ve sonbaharın ruhunu yansıtan bordo rengi ile tarzınızı geçmişe döndürecek retro bir spor ayakkabı! Modanın trendlerine uygun tasarımının yanı sıra hafif yağmurlu havalarda da kullanabileceğiniz bu spor ayakkabılarla tüm bakışları üzerinize çekeceksiniz!

Sperry Seacoast Metallic Kid Suede Bayan Spor Ayakkabı

yali-spor_sperry-top-sider-seacoast-metallic-kid-suede-bayan-spor-ayakkabi

Her zaman en şık adımlara sahip olmak istemez misiniz? Deri materyali metalik platin renkle buluşturan bu spor ayakkabılarla göz kamaştıracaksınız. Güzün hafif yağmurlu havalarında da size eşlik edebilecek tasarıma sahip olan Sperry Seacoast Metallic Kid Suede spor ayakkabılar teknelerin özgürlüğünü adımlarınıza taşıyacak!

Yalı Spor, her zaman en uygun fiyatlarla sporcuların ve spor modası tutkunlarının yanında olmaya ve kaliteli hizmet anlayışıyla Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşmaya devam ediyor! Sizler de sonbahar kombinlerinizi Sperry ile tamamlamak istiyorsanız hemen yalispor.com.tr online mağazamızı ziyaret edin ve 119TL’ye sahip olabileceğiniz Sperry’leri sepetinize ekleyin!

Detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin