Bir Grafik Tasarımcının Eskiz Defterinden Sokaklara

Yalı Spor markamızın başarılı Grafik Tasarımcısı Remzi Gürsaka’nın ofisimizin sınırlarını aşan tasarımları, modern sokak stilinin klasik sanatla buluşmasını yansıtıyor. Bugün Campaignjr.com ve kafaacar.com’da yayımlanan tasarımlar marjinal duruşu ile fark yaratıyor!

Genç ve dinamik nesli hedef alarak tasarımlarına başlayan Remzi, 100 yıllık geçmişe sahip sneakerslara, klasiklerle farklı bir yorum getirmiş. Kendi kimliğini ve tarzını kazanmış genç neslin artık ne istediğini gayet iyi bildiğini ve farklı olmak, fark yaratmak istediklerini vurgulayarak adidas Superstar spor ayakkabıların üst yüzeyini dünyaca ünlü ressamların eserleri ile harmanlamış. İkonik Superstarların yanı sıra yeni sezonun favorilerinden olan adidas Superstar Metal Toe’ları da çalışmalarına dahil ettiği tasarımların eskizleri hazır. Gelecek günlerde neler olacak hep beraber göreceğiz. 🙂

Grafik Tasarımcı Remzi Gürsaka’nın adidas Superstarlarda kullandığı ünlü eserler şu şekilde; Pablo Picasso’nun İspanya İç Savaşı’nı anlatan tablosu Guernica, Vincent van Gogh’un The Starry Night (Yıldızlı Gece) tablosu, Michelangelo’dan The Last Judgement (Kıyamet Günü) ve The Creation of Adam (Adem’in Yaratılışı) tabloları, Sandro Boticelli’nin The Birth of Venus (Venüs’in Doğuşu) tablosu ve son olarak da Edvard Munch’tan The Scream (Çığlık) tablosu.

Ve işte o spor ayakkabılar;

Sevgili Remzi’yi tebrik ederek başarılı ve yaratıcı çalışmalarının devamını diliyoruz.

Remzi Gürsaka’nın diğer çalışmalarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

*Bu spor ayakkabılar tamamen tasarım amaçlı olup hiç bir yerde satışı yapılmamaktadır.

Bunları da beğenebilirsin