The North Face Kaz Tüyü Montlar

Kendini iyiden iyiye hissettiren soğukların gelmesi ile birlikte hepimiz gardırobumuzu değiştirmeye başladık! Kazaklar, ceketler derken montlarımızı da kışa hazırladık! Kış hazırlığını henüz tamamlamamış olanlar ya da gardırobunu yenileyenler için ise sezonun üst düzey koruma sunan ve soğukla mücadeleyi kazanmanızı sağlayan, The North Face kaz tüyü dolgulu montlardan bazılarını Yalı Spor Blog’da sizlerle paylaşmak istedik!

yali-spor_the-north-face-kaz-tuyu-montlar-1200x675

Kışa meydan okumaya hazır mısınız?

Maksimum ısı yalıtımı sunan, minimum 700 Fill Down dolum oranına sahip The North Face kadın ve erkek kaz tüyü montlar ile siz de en zorlu kış koşullarında üşümeden, günü konforla geçireceksiniz. Sunduğu yüksek düzeyde ısı yalıtımının yanı sıra, dayanıklı ve su geçirmez kumaş yapısı ile sadece soğukla değil yağmurla da baş etmenizi sağlayan The North Face montlar ile her an koruma altında olacaksınız!

Yalispor.com.tr online mağazamızda birbirinden şık tasarımlara ve üstün teknolojilere sahip The North Face markalı kaz tüyü montlardan bazıları :

The North Face Tonnerro Erkek Mont

yali-spor_the-north-face-m-tonnerro-jacket-eu-erkek-kaz-tuyu-mont

700 Fill Down dolgusu ile en soğuk havalarda ile sıcak kalmanızı sağlayan The North Face Tonnerro erkek mont, kızıl kahve rengi ile sezon modasına mükemmel uyum sağlıyor. Detaylı incelemek için yalispor.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

The North Face Tonnerro Bayan Mont

yali-spor_the-north-face-w-tonnerro-fz-jacket-eu-bayan-kaz-tuyu-mont

Tam boy fermuarlı kapanışı ve minimum %85 oranında kaz tüyü dolgusuna sahip yapısı ile sizi soğuk havalardan koruyan The North Face Tonnerro kadın montlar, kendi cebine sığabilen tasarımı ile taşıma kolaylığı sunmaktadır.

The North Face Verto Prima Hoodie Erkek Mont

yali-spor_the-north-face-m-verto-prima-hoodie-erkek-kaz-tuyu-mont

Üst düzey kalitede materyallerle tasarlanan ve özel malzemeleri ile kış aylarında mükemmel ısı yalıtımı sağlayan The North Face Verto Prima erkek mont, hem günlük kullanımda hem de outdoor aktivitelerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model! Üstün teknolojileri ve detaylı açıklaması ise yalispor.com.tr’de!

The North Face Tonnerro Bayan Mont

yali-spor_the-north-face-w-tonnerro-fz-jacket-eu-bayan-bordo-kaz-tuyu-mont

Kışa en çok yakışan bordo rengi ve en soğuk havalarda dahi sıcak kalmanızı sağlayan 700 Fill Down kaz tüyü dolguları ile kış kombinlerinizde mükemmelliği yaşamanıza imkan sunan The North Face Tonnerro kadın mont, suya dayanıklılık gösteren kumaş yapısı ve ince görünümü sayesinde kadınların en sevdiği kaz tüyü montlardan oluyor!

The North Face Trevail Jacket Erkek Mont

yali-spor_the-north-face-m-trevail-jacket-erkek-kaz-tuyu-mont

Yağmur, soğuk demeden sizlere üst düzey ısınma ve koruma sunan The North Face Trevail erkek montlar, hafif ve kendi cebine sığabilecek tasarımı sayesinde kış aylarında sizlere ekstra yük yüklemeden gününüzü konforla tamamlamanızı sağlamak için yaratılmıştır.

Soğukla mücadele etmenize gerek olmadan en zorlu kış aylarında dahi üst düzey ısı yalıtımına ve sıcaklığa kavuşmanızı sağlayan The North Face yeni sezon kadın ve erkek kaz tüyü montlar spora dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz yalispor.com.tr online alışveriş mağazamızda sizleri bekliyor!

Sizin için seçtiğimiz kaz tüyü montları yakından incelemek ve satın almak için buraya tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin