Deniz ve Havuz Ayakkabıları

Yaza hazırlığınızı şimdiden tamamlayın! Yetişkin ve çocuklara uygun havuz ve deniz ayakkabıları ile kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunan Slipstop yeni sezon modelleri ile yalispor.com.tr online mağazamızda.

yalı spor_slipstop havuz ve deniz ayakkabıları

Islak zeminlerde kaymayan ve plajlarda sıcak kumların yakıcı etkisini hissettirmeyen Slipstop havuz ve deniz ayakkabıları rengarenk yeni sezon tasarımları ile Yalı Spor raflarında sizleri bekliyor. Yaz tatilinizi hem çocuklarınız hem de sizin için güvenli hale getiren ve tatilin keyfini çıkarmanızı sağlayan marka, kreatif desenlerle tasarlanmış eşi benzeri olmayan modelleriyle yazın tüm renklerini sizlere sunuyor.

Yalispor.com.tr online alışveriş sitemizde sizlerin beğenisine sunulan Slipstop havuz ve deniz ayakkabılarının Türk Patent Enstitüsü tarafından patentlendiğini biliyor muydunuz? Böyle bir kaliteyi sizlere tanıtmadan yazımızı sonlandırmak istemedik. İşte sizler için seçtiğimiz plaj modasının yeni ikonlarından bazıları:

Slipstop Letter Unisex Deniz ve Havuz Ayakkabısı

yalı spor_slipstop letter unisex havuz ve deniz ayakkabısı

Farklı tarzı ile tüm bakışlar onun üzerinde olacak! Kumsallarda özgürce hareket etmenizi sağlayan Slipstop Letter, çabuk kuruyan yumuşak kumaş üst yüzeyi ve ıslak/kuru tüm zeminlerde mükemmel yer tutuşu sağlayan taban yapısı ile bu yazın olmazsa olmazı.

Slipstop Çocuk Deniz ve Havuz Ayakkabıları

yali-spor_slipstop-cocuk-havuz-ve-deniz-ayakkabilari

Birbirinden yaratıcı desenleri ile çocukların hayal gücünü güçlendiren Slipstop havuz ve deniz ayakkabıları evde, spor ve dans salonlarında, banyoda ve birçok farklı yüzeyde kullanımı sayesinde çocuklarınızın güvenle adım  atmasına olanak tanır.

Slipstop Wall Unisex Havuz ve Deniz Ayakkabısı

yalı spor_slipstop wall unisex deniz ve havuz ayakkabısı

Yazın en eğlenceli hali! Sokak modasını plaj modasıyla birleştiren ve grafiti duvar yazılı üst yüzeyiyle tarzınızı renklendiren Slipstop Wall unisex havuz ve deniz ayakkabıları ile eğlenceyi enlerde yaşayacaksınız. Hafif ve esnek tasarımı ile hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği bu ayakkabılar farklı yüzeylere uyum sağlayan kaydırmaz tabanı ile sizlerle güvenilir adımlar sunmaktadır.

 

2014 yılından beri plaj modasını belirleyen tasarımları ile göz önünde olan Slipstop, şimdi yalispor.com.tr’de. Sizler de yazın keyfini çıkarmak istiyorsanız Slipstop havuz ve deniz ayakkabılarını keşfetmek ve detaylı olarak incelemek için online sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Satın almak için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin