Slipstop Deniz ve Havuz Ayakkabıları

Eğlencenin en güvenli halini sizlere sunan Slipstop çok yakında Yalı Spor’da sizlerle buluşacak!

yalı spor_slipstop deniz ve havuz ayakkabıları

Güvenli ve renkli tasarımları ile beğeni toplayan Slipstop deniz ve havuz ayakkabıları ile plajlarda eğlencenin tadını çıkarmaya hazır olun. Çocuk ve yetişkin kategorilerinde ürün seçeneklerine sahip olan Slipstop markası 2014 yılında ‘’Havuzda kaymaya, kumda yanmaya stop!’’ sloganıyla sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. Kaydırmaz tabanlı deniz ve havuz ayakkabıları ile hızlı bir yükselişe geçen marka, bu yaz da plajların vazgeçilmezlerden biri olacağa benziyor.

Türk Patent Enstitüsü tarafından patentlenmiş, tasarım ve teknolojisiyle fark yaratan, eşi benzeri bulunmayan modelleri ile Slipstop çok yakında Yalı Spor mağazalarında ve yalispor.com.tr online sitemizde sizlerin beğenisine sunulacak.

Sadece havuz ve deniz kullanımına mı uygun?

Hayır. Çocukların ve yetişkinlerin plajda, havuzda, evde, bahçede, teknede, açık-kapalı oyun ve spor alanlarında ve daha birçok farklı alanda kullanabileceği Slipstop ürünleri ile adımlarınızı özgür bırakacaksınız.

Ürünü bu kadar özel kılan ne?

Kaydırmaz taban yapısı ile güvenli kullanım sunan Slipstop ayakkabılar, ıslak ve kuru zeminlerde rahatlıkla giyilebilir. Yer tutuşu sağlayan ve aynı zamanda ayaklarınızı kumda ısıya karşı koruyan tasarımı, esnek ve hafif yapısı, suya dayanıklı, nefes alabilir ve çabuk kuruyan kumaşı hem çocukların hem de yetişkinlerin rahatlığı düşünülerek bir araya getirilmiştir.

 

Konfor çok kısa bir süre sonra Yalı Spor raflarında sizlerle buluşacak. Sizler de kaliteli, renkli, ayrıcalıklı ve güvenli Slipstop ürünlerini keşfetmek istiyorsanız Yalı Spor’u takip etmeye devam edin!

Bunları da beğenebilirsin