Skechers Yeni Sezon

Koşu ve training performanslarınıza çağ atlatan Skechers spor ayakkabılar yeni sezon modelleri ile yalispor.com.tr online mağazamızda sizleri bekliyor!

yali-spor_skechers_yeni_sezon_1200x675_blog

Kadın, erkek, çocuk ve bebek kategorilerinde spor ayakkabılar üreten Skechers, tüm dünyanın yakından takip ettiği popüler markalardan biri olmayı başardı. Peki, hikayesi nasıl başladı?

1992 yılında Amerika Kaliforniya’da Robert ve Michael Greenberg isimli baba-oğul tarafından kurulan Skechers, gençlerin trend görünümünü tamamlayan ultra konforlu ayakkabılar tasarlayarak sektöre giriş yaptı. 2000’li yıllara geldiğinde teknolojilerini hızla geliştirerek performans kategorisinin en iyi spor ayakkabılarını tasarlamaya başlayan Skechers, dünyanın her yerinden talep görmeye başladı. Günümüzde çocuk ve günlük ayakkabı kategorilerinde Amerika’nın bir numarası olan marka; şık, fonksiyonel, yenilikçi ve konforlu spor ayakkabı skalası ile 140’ın üzerinde ülkede, dünya nüfusunun %85’ine ulaşmayı başarmıştır.

AFP 529127310 S MRT USA MA

Amerika’nın en iyi maraton koşucusu Meb Keflezighi tarafından da desteklenen Skechers, Demi Lovato, Meghan Trainor, Kim Kardashian, Karl Malone gibi ünlü isimleri de marka yüzü olarak kullanmıştır.

yali-spor_skechers_demi_lovato

yali-spor_skechers_karl_malone

yali-spor_skechers_kim_kardashian

yali-spor_skechers_meghan_trainor

Ülkemizde de hem lifestyle hem de performans grubu spor ayakkabıları ile büyük beğeni toplayan Skechers’ın spor modasının yeniliklerine uyum sağlayan yeni sezon modelleri Yalı Spor’da sizleri bekliyor!

Skechers Yeni Sezon Modelleri

Skechers Synergy-Style Watch

Sonbahar ve kış aylarının en popüler rengi olan bordo üst yüzeyi ve yılan derisi desenleri ile sezonun en çok göze çarpan koşu ayakkabılarından oluyor. Darbe etkilerini absorbe eden Flex Elite tabanı ile gün boyu konforunuzu düşünen Skechers Synergy-Style Watch ile şimdi tarz olma zamanı! 🙂

yali-spor_skechers-synergy-style-watch-bordo-bayan-kosu-ayakkabisi

Skechers Burst-First Glimpse

Uzun mesafelerden sonra bile mükemmel yastıklama sağlayacağının ilk belirtisi olan eşsiz taban yapısı ile öne çıkan Skechers Burst-First Glimpse bayan spor ayakkabılar, desenli orta taban yüzeyi ve maksimum nefes alabilirlik sunan tek parça kumaş sayası ile adımlarınızın ritmini değiştiriyor. Üstelik siyah ve gold rengin mükemmel uyumu da bu spor ayakkabılarda!

yali-spor_skechers-burst-first-glimpse-bayan-kosu-ayakkabisi

Skechers On-The-Go-Refined

Pürüzsüz deri malzemeden tasarlanmış üst yüzeyi ile hem şık hem de sportif bir görünüme kavuşmanızı sağlayan Skechers On The Go-Refined erkek spor ayakkabılar, klasik spor görünümünden vazgeçmek istemeyen ama gelişmiş rahatlığı keşfetmek isteyenlerin favorisi oluyor! Yüksek enerji geri dönüşümü sunan, eşsiz teknolojilerle donatılmış bu spor ayakkabılarla tarzınızı baştan yaratacaksınız!

yali-spor_skechers-on-the-go-refined-gri-erkek-spor-ayakkabi

Yeni sezon Skechers spor ayakkabıların çok daha fazlası yalispor.com.tr’de sizleri bekliyor.

İncelemek ve satın almak için buraya tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin