Bu sezonun moda renkleri arasında  pembe, mavi, morlar ve kırmızılar mevcut. Ayakkabılarda yumuşak geçişli renkleri görmek mümkün. Bu sezon ayakkabılar sadece tek renkten oluşmuyor, bir çok renkten bir araya geliyor. Beyaz üzerine pembe ve turkuaz gibi renkler genellikle kullanılıyor.

Ayakkabılarınızla kombin yaparken artık daha özgürsünüz. Çünkü tek bir ayakkabıda birden fazla renk mevcut. Hem sizin seçmeniz kolaylaşsın diye hem de farklı alternatifler arayanlar için sizlere trend olan ve sitemizde en çok satan ayakkabıları listeledik.

Air Max: Efsane yeni tarzı ve stiliyle geri döndü. Trendi yakalamak istiyorsanız sadece spor yaparken değil, günlük hayatınızda da  Nike Air Max’i stilinizin vazgeçilmez bir parçası haline getirin. İsterseniz pantalonlarınızın altına, isterseniz elbiselerinizle birlikte kombinleyeceğiniz Air Max ayakkabılarla hem gün boyunca sportif bir görünüme bürünecek hem de tüm bakışları üstünüze çekeceksiniz.

db74ee37ceb138b7d932 0752fdc0b0 

Stan Smith: Sokak modasında bir efsane’nin geri dönüşü. adidas Stan Smith ayakkabılar hem erkek hem de bayan modelleriyle bu sezon karşımıza çıkıyor.  Eğer hem klasik, hem rahatlıktan yanaysanız  bu ayakkabı tam size göre.

adidas stan smith

Sneakers:  Bu yaz sneakerleriniz olmadan dışarı çıkmak istemeyeceksiniz. Tüm giysilerinizle birlikte kombinleyeceğiniz sneakers ayakkabılarla yazın kendi modanızı yaratacaksınız. Bu yazın en favori ayakkabısı Superga.  1911 yılında İtalya’dan çıkıp dünyayı fetheden Superga, rahatlığıyla ve sadeliğiyle bu sene herkesin ayağını saracak. Koleksiyonunda dinamik ve canlı renkler kullanan  Superga, hem spor, hem şık gözükmek isteyenlere hitap ediyor.

superga

Bunları da beğenebilirsin