Kişiye Özel Fit İle Öne Çıkan ZPump Fusion, Koşucuların Performansını En Üst Seviyeye Taşıyor!

 

 

phpowabru

Yüksek teknolojiye sahip fitness ürünleriyle öne çıkan Reebok, 2015 yılında yeni bir adım atıyor ve her ayağa kolaylıkla uyum sağlayan ZPump Fusion koşu ayakkabısını yaratıyor.

İlk kez 1989 yılında basketbol ayakkabılarında yer alan ve 25 sene boyunca ikonikleşenReebok Pump teknolojisi bu kez yenilenerek koşu ayakkabılarında hayat buluyor ve yüksek teknolojili ZPump Fusion’ın tasarlanmasına ilham oluyor.

 

Reebok Launches The Revolutionary New ZPump Fusion In New York City

Çok yönlü esneyebilen dikişsiz üst yüzeye sahip ZPump Fusion, özellikle ayağın orta kısmını saracak şekilde konumlanan ve Pump düğmesiyle şişirilerek her ayağa uyum sağlayabilen hava kafesi ile dikkatleri çekiyor. Kırk ya da daha fazla parçadan oluşan alışılagelmiş koşu ayakkabılarının aksine ZPump Fusion, sadece üç ana parçadan oluşuyor. Bu üç parça beraber hareket ederek ayağa mükemmel bir uyum sağlıyor. Birinci ve en önemli parçası olan Pump teknolojisi, dış yüzeyindeki Pump düğmesinin aktive edilmesiyle şişen hafif kafes yapısı sayesinde koşucunun ayağına özel bir fit sağlıyor. Hafif ve dikişsiz yapıya sahip çok yönlü esneyebilen özel üst yüzey ise Pump teknolojisinin her ayağa uymasını sağlayarak maksimum konfor ve rahatlık sunuyor. Yüksek performanslı Z Sınıfı yarış lastiklerinden ilham alınarak tasarlanan taban yapısı özellikle tempolu koşulardaki ani dönüş hareketlerinin gerektirdiği mükemmel zemin tutuşunu sağlayarak koşucuların vazgeçilmezi oluyor.

 

ReebokPumpBlogCover

Pump düğmesi aktive edildiği zaman şişen hava kafesi,  orta ayağın üst ve yan kısımlarını sararak ZPump Fusion’ın kolay ve alışılmadık bir şekilde her ayağa uymasını sağlıyor. Havanın geri çıkması için ise topuk kısmının yan tarafında bulunan düğmeye basmak yeterli!

13472_1614045032164182_6439408046451377367_n

 

Reebok ZPump renkl seçenekleriyle beraber artık Yalispor.com.tr’de.

Satın almak için buraya tıklamanız yeterli.

Bunları da beğenebilirsin