Reebok Zprint Run Kadın ve Erkek Koşu Ayakkabıları

3D (3 Boyutlu) yazıcılarla tasarlanmış bir teknoloji harikası ile tanışmaya hazır mısınız?

yali-spor_rebook-zprint-kosu-ayakkabisi-1200x675

Koşmak insanın doğasında vardır! Stres atmak, bir yerlere yetişmek, formda kalmak için koşarız. Ve bazılarımız daha ileri giderek koşuyu profesyonel kulvarlara taşır. İşte Reebok markası da koşmaktan vazgeçmeyen ve koşuyu hayat stili olarak benimsemiş koşucular için dönemimizin en son teknolojisi olan 3D yazıcı ile adımlarınızda yüksek kontrol ve esneklik sunan Zprint Run koşu ayakkabılarını yarattı!

yali-spor_reebok-zprint-run-kadin-kosu-ayakkabisi-1

yali-spor_reebok-zprint-run-erkek-kosu-ayakkabisi-1

Çok yönlü yastıklaması ve benzersiz taban yapısı ile adımlarınızın gücünü ve dayanıklılığını ortaya çıkaran Reebok Zprint Run erkek ve kadın koşu ayakkabıları, adımların dijital haritası çıkarıldıktan sonra üç boyutlu yazıcılarda bu haritanın uygulanması ile üretilmiştir. Sanayi robotu olarak aşina olduğumuz üç boyutlu yazıcı ile üretilmiş ilk spor ayakkabılardan olan Reebok Zprint Run koşu ayakkabıları yüksek tempolu koşularınıza ayak uydurmaya geliyor!

Adım geçişlerinizde hız ve hareket özgürlüğü sağlayan alçak profili ve maksimum zemin tutuşu sağlayan teknolojik taban yapısı sayesinde koşularınızda maksimum performans artışı sağlayacağınız Reebok Zprint Run koşu ayakkabılarının dengeli adımlar sunan 360 derece bağımsız dış taban noktaları ile daha sağlam ve kendinden emin adımlara sahip olacaksınız!
yali-spor_reebok-zprint-run-erkek-kosu-ayakkabisi-3
yali-spor_reebok-zprint-run-kadin-kosu-ayakkabisi-3

Şık ve teknolojik tasarımı ile yeni sezon koşu ayakkabısı modelleri arasında zirveye oynayan Reebok Zprint Run kadın ve erkek koşu ayakkabıları bir tık uzağınızda! Acele edin, teknolojinin geldiği son noktayı adımlarınızda hissedin!

yali-spor_reebok-zprint-run-erkek-kosu-ayakkabisi-2

yali-spor_reebok-zprint-run-kadin-kosu-ayakkabisi-2

Reebok Zprint Run koşu ayakkabılarının renk seçeneklerini ve detaylı açıklamalarını incelemek için yalispor.com.tr’yi ziyaret edin!

Satın almak için tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin