Reebok Z Series :

Spor araba lastiklerinde hız kategorilerine göre farklı semboller vardır. Yüksek hız serisinde yer alan performans lastiklerinin sembolü ise Z harfidir. Z harfi hız, spor araçlar ve performans lastiklerini temsil eder. Z series’in ismi buradan gelmektedir.

V54318-000

 

Reebok Z Series’in taban tasarımı, yüksek yol tutuş sağlayan ve maksimum kontrol sunan üstün performans lastiklerinin  yapısından esinlenmiştir.

Z Series SS14’de tahrişe sebep olmayan dikişsiz üst yüzey vardır.

V60321-000

 

Tabanda bulunan özel olarak tasarlanmış derin geometrik girintiler, hızlı dönüşlerde yere temas esnasında maksimum kontrol sunar. Daha esnek ve genişleyebilen dış tabanı ile daha fazla ve daha yumuşak yer teması sağlar.

V60315-000

 

Özel geometrik çizimle oluşturulmuş köpük teknolojisi ve alçak profil taban, hızlı ve kusursuz hareketler için mükemmel kavrama sağlar ve hafif bir his sunar.

 

Nanoweb teknolojisine sahip üst materyal, daha iyi bir kontrol için ayağı destekler ve merkezde tutar.

V60322-000

Z Series FW14

1. Özel kanallı tabanı gaz infüzyonu yapılmış karbon köpük yapısı, daha hafif ve esnek bir his, daha gelişmiş yastıklama etkisi sunar.

2. Taban girintileri, ayağın doğal hareketinde olduğu gibi orta ayak bölümünde de esneklik ve genişleme sağlar.

3. Dikişsiz üst yüzey, tahrişe neden olmayan pürüzsüz bir yapıdadır.

4. Geliştirilmiş Nanoweb saya teknolojsi, ayağı taban platformu üzerinde sabitler. Yeni, NanoBreeze teknolojisi ise aktif havalandırma özelliğine sahiptir.

 

 

Bunları da beğenebilirsin