Puma Tricks Futbol Ayakkabıları

Yeşil sahalara renk getiren eşsiz tasarımı ve üstün Puma gücünü keşfedin! Yeni sezonda performanslarınızı Puma Tricks kramponlarla bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız?

yali-spor_puma-tricks-profesyonel-futbol-kramponlari

Profesyonel futbolcular için tasarlanan Puma Evopower 1.3 Tricks FG futbol ayakkabılarınız ile yeşil sahalarda fırtınalar estirmeye var mısınız?  Ayrıca amatör futbolcuların halı saha maçlarında kullanabileceği krampon modeli de bulunan Tricks serisini keşfetmek için hemen yalispor.com.tr online mağazamızı ziyaret edin!

Puma Evopower 1.3 Tricks FG

yali-spor_puma-evopower-1-3-tricks-erkek-profesyonel-futbol-ayakkabisi-1

 

Göz alıcı renk kombinasyonu ile rakibinizin tüm konsantrasyonunu dağıtacak bu futbol ayakkabıları ile profesyonel ligin zirvesine çıkmanız kaçınılmaz olacak! Yeşil sahalarda hem daha hızlı olmanızı hem de daha hassas top sürüşüne sahip olmanızı sağlayan Puma Evopower 1.3 Tricks FG profesyonel kramponlar, topa maksimum güç uygulama imkanı sunmaktadır. Tek hedefi başarıya ulaşmak olan futbolcuların performanslarını kusursuz hale getiren Puma Tricks serisinin üstün teknolojilerini keşfetmeye hazır mısınız?

yali-spor_puma-tricks-1-3-evopower-tricks-erkek-profesyonel-kramponlar

Firm Ground krampon yapısı ile nemli, kısa çimli sahalarda mükemmel zemin tutuşu sağlayan Puma Evopower 1.3 Tricks kramponlar, farklı hava koşullarında bile üst düzey top teması sağlayan GripTex teknolojisi ile adımlarınızı kusursuzlaştırıyor. Vuruş alanını artıran ve koruma sağlayan AccuFoam teknolojisi ile daha sert vuruşlar gerçekleştirmenize olanak tanır. Dış tabanın orta kısmında yer alan esnek kanallar ile ayak hareketlerinizin doğal gücüne kavuşmasını sağlar. AdapLite teknolojisi ise ayağın iç yüzeyde kaymasını engeller ve ayağınızla birlikte hareket eder.

Futbol sahalarında devleşmenizi sağlayacak Puma Evopower 1.3 Tricks FG kramponlar üstün teknolojileri ve şık tasarımı ile yalispor.com.tr’de sizleri bekliyor. Efsaneler arasındaki yerinizi almaya bir tık uzaktasınız. Hemen Yalı Spor online alışveriş mağazamızı ziyaret edin ve gücünüzü keşfedin.

Detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin