Ünlü modacı Alexander Mcqueen, PUMA için yeni bir kolleksiyon hazırladı.  Mcqueen, geçen sene yine Puma için tasarladığı, uçuştan ilham aldığı kolleksiyonunda minimal bir tarza odaklanmıştı.

Yeni sezonda yani 2012-2013 Sonbahar sezonunda hazırladığı Puma kolleksiyonunda modacının odak noktası; modern bir masal olmuş. Ortaçağ savaşlarında görülen figürlerden ilham alınan bu masal kolleksiyonda cesur ve asi detaylar var.

 

Juoust Mid adı verilen Alexander Mcqueen’in Puma için hazırladığı 2012 Sonbahar kolleksiyonununda yer alan ayakkabılar gerçekten inanılmaz çekici ve şık. Ayakkabılara baktıkça bakasımız geliyor:)

“Şu kırmızı olan jean altına süper olur, ya şu siyah olan siyah bir jean veya kanvas altına yakışmaz mı, peki ya bir parti jeani altına giyilmesi hayat kurtarabilecek şu yanar dönerli Puma? …”  gibi konuşmalar zihninizden geçiyor gibi, hayır bizim geçiyorda:)

 

Şık olmanın ölçüsünün kösele ayakkabı ile belirlendiği günler geride kaldı. Alexander Mcqueen’in Puma için hazırladığı bu harika ayakkabılarla, hem spor hem rahat hem de çok şık olabilirsiniz. 

 

 

 

Yalıspor

Bunları da beğenebilirsin