Türkiye’de Ebru Şallı ile yapılan çekimlerle tanıtılan; PUMA’nın 2011 İlkbahar-Yaz Fitness koleksiyonu , tasarımları ile olduğu kadar getirdiği teknolojik yeniliklerle de dikkat çekiyor. Renk, tasarım ve materyal üstünlüklerinin yanı sıra hiçbir vücut hareketini kısıtlamayan PUMA Fitness ürünleri ise göz dolduruyor. Sezonun en yenilikçi ayakkabısı BodyTrain ve her zaman kuruluk ve konfor sunan kıyafetler…

puma_ebru şallı

PUMA’nın rakipsiz BioRide teknolojisiyle geliştirdiği BodyTrain yürüyüş ve egzersiz ayakkabıları, özel tasarımı sayesinde performanstan fazlasını vadediyor. Yalnızca 205 g gibi şaşırtıcı bir ağırlığa sahip olan bu ultra hafif ayakkabılar, yıllar süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda bacakları şekillendirmeye yardımcı olan benzersiz şeklini almış. BodyTrain, hareket halindeyken bacak kaslarınızı daha fazla çalıştırarak spor yaparken aynı zamanda kalça ve bacaklarınızın daha estetik bir şekil almasına büyük katkı sağlıyor. BodyTrain’in IdCell köpük teknolojisiyle geliştirilen taban yapısı, hem arka hem ön bacakların şekillenmesini sağlıyor hem de rakipsiz bir konfor sunuyor.

Spordan daha çok keyif almak isteyenlerin seçimi: PUMA 2011 Fitness Koleksiyonu

PUMA, 2001 İlkbahar Yaz koleksiyonu ile tekstil ürünlerde yeni bir dönem başlatıyor. USP Moisture Management (USP Nem Yönetimi) adı verilen kumaş teknolojisi, koleksiyondaki tüm kıyafetlerin teri vücuttan daha kolay uzaklaştırmasını sağlıyor. Sporu ve hareket etmeyi daha keyifli hale getiren PUMA Fitness ürünleri, dinamik bir tarzın ifadesi olan sıra dışı renkler ve tasarım çizgileri ile günlük hayatta ve sporda moda rüzgarları estiriyor.

Sezonun göze çarpan kıyafetleri arasında TP Seamless Jacket ve TP Seamless Tank Top, dikişsiz esnek kesimleri ile dikkat çekiyor.

 

 

Kaynak

Bunları da beğenebilirsin