Koşu dünyasına bir devrim yaratan Pegasus’a hiç göz attınız mı? Köklü geçmişe sahip olan Pegasus, yeni modeliyle büyük teknolojik değişimlere uğradı. Bu gelişmeleri yaparken dünyanın en iyi koşucularının bazılarından tavsiyeler alıp Pegasus 35 ortaya çıktı. Haydi bu modele biraz göz atalım.

Adını asil kanatlarıyla havada dolaşan attan alan Yunan mitolojisinin efsanelerinden Pegasus, şimdilerde Nike’ın CEO’su olan Mark Parker tarafından tasarlandı. Tasarlanma ve satış amacı antrenman yapan herkesin daha erişilebilir bir fiyata üstün özellikli bir model giymesi için çıkarılmıştı. 1982’den günümüze kadar geçen sürede Nike’ın koşu ayakkabı modellerinde en çok satış yapan modeli olan Pegasus, yeni modelinde ünlü koşucu Mo Farah olmak üzere birçok uzmana danıştılar ve üstün özelliklere sahip Pegasus 35 modelini çıkardılar.

Pegasus 35, kullanıcılarına günlük güvenirliği olan ve uzun mesafeler için tasarlandı. Üstün mühendislik ağı sayesinde ayağı çorap gibi saran yapısıyla koşularda ve gündelik hayatta inanılmaz rahatlık sunuyor. Performansa yönelik uyum yaratan bu model, ayakla yer arasındaki hissi arttırır ve kişiye daha gerçekçi bir deneyim sunar.

Yeni tasarımı ve teknolojileriyle en uzun çalışmalarınızı yürütmeniz için gereken çok yönlülüğü ile ayaklarınızı koruyup zarif ve duyarlı bir koşu deneyimi sunar. Pürüzsüz ve esnek ayak tabanı sunmak için ortada tam boy Zoom Air, daha ince ve daha esnek olan bir taban, güncellenmiş örgü üst ve benzersiz bir eğimli topuk yapısından oluşuyor.

Görünümü kadar iyi bir performans sunan ve estetik açıdan zevkli bir koşucu ayakkabısı olan bu modelin isterseniz teknik özelliklerinden bahsedip yazımızı sonlandıralım.

pegasus

Tek parça Flyknit üst yüzeyi sayesinde nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Bu özelliği koşunuzda ve gündelik hayatınızda rahatça dolaşmanızı sağlayacak. Sahip olduğu Nike Zoom teknolojisiyle uyguladığı basınç kuvvet kadar geri enerji dönüşümü sağlıyor. Ayrıca Cushlon orta taban köpüklemesiyle topuktan parmak ucunuza kadar yumuşaklık hissi yaratıyor. Son olarak Flywire teknolojisiyle kordonları ayağın tabana sabitlenmesini sağlar.

Pegasus 35 benzersiz özellikleriyle hem koşular için hem de gündelik hayatta kullanılmak için tasarım harikası bir ürün. Gelecekten gelmiş gibi özelliklere sahip bu ürün için buradan sitemize gidip daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin