Kalitesini bildiğimiz , sağlamlığından emin olduğumuz yüksek performanslı ürünleri satın almak isteriz. Kalite kelimesi ile özdeşleşen “Nike” markası çoğumuz tarafından bilinse de fiyat konusunda tereddüt yaşayabiliyoruz. Bu tereddütü giderebilmek adına sitemizde 1 Şubat 2019 tarihinde %50 Net indirim gerçekleştiriyoruz. Bu sayede bütçenizi çok zorlamadan istediğiniz kaliteli ürünleri satın alabilirsiniz.

Her ne kadar kategorilerimiz arasında gezecek ve beğeneceğiniz modelleri araştıracak olsanız da, size blogumuzda fiyat performans açısından en iyi modelleri seçerek yardımcı olmak isteriz. Dilerseniz ürünlere göz atalım:

Nike Odyssey React Running Shoe Erkek Koşu Ayakkabısı

Koşunuzda maksimum performans sağlarken aynı zamanda rahatlığı yaşamak mı istiyorsunuz? Nike Odyssey’i denemenizi öneririz. Sahip olduğu Nike Reach teknolojisi, köpük yastıklama içerir ve bu yastıklama çok hızlı bir şekilde tepki verir. Geometrik dış tabanı sayesinde aldığı darbeyi  eşit bir şekilde dağıtan modelin, aynı zamanda hafif bir yapıya sahip olması sayesinde 480 km’ye kadar dayanaklılığını koruduğu görülmüştür. Ayağı çorap gibi saran bu model, file üst kısmı sayesinde ayağınızın nefes almasını sağlar. Bir Nike koşu ayakkabısı arıyorsanız Nike Odyssey React Running Shoe %50 indirimli fiyatı ile sizin için doğru bir tercih olabilir.

Nike Manoa Leather Erkek Bot Ve Çizme

Soğuk ve zorlu geçen günleri sağlam bir ayakkabıyla atlatmalısınız. Bu kategoride model aradığınızda skalalar oldukça geniş. Fakat hem bana tarz olarak uysun, hem rahat olsun hem de bütçemi çok zorlamasın diyorsanız sizin için oldukça uygun bir model belirledik. Nike Manoa Leather. Birçok yönden size fayda sağlayan bu model, %50 indirimiyle bütçenize de dost olacak. Yere sağlam basmanızı sağlayan dış tabanı, yastıklamalı orta tabanı ve modern Nike tarzını yansıtan tasarımıyla kış günlerinizi daha rahat geçirmenize olanak sağlıyor.

Nike Air Huarache Run Ultra Kadın Günlük Ayakkabı

%50 indirim

Nike’nin fazlasıyla kültleşmiş bazı modelleri bulunuyor. Bunlardan birisi de “Nike Air Huarache”. Nike’nin üstün teknolojileriyle üretilen bu model, hafif ve konfor sağlayan yapısı, aykırı tasarımı ve ayağınızı tam olarak sarmasıyla gününüzün daha rahat ve geçmesine yardımcı oluyor. Mor rengi sayesinde birçok kıyafetinizle kombinleyebileceğiniz bu modele %50 indirim ile oldukça uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Tarzınıza uygun olan Nike modellerine sizin için %50 indirim uyguladık. Bu fırsattan yararlanmak için buradan sitemize gidip, indirimli ürünlere daha detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin