Outdoor aktivitelerde zorlu doğa koşullarıyla başa çıkabilmek hiç kolay değil. Bu süreçte ayakkbılarınız kadar giysileriniz de büyük önem taşıyor.

Soğuk havalarda ellerinizi koruyan ve aktivite esnasında size zorluk yaratmayan eldivenler outdoor sporların vazgeçilmezi. Üstün ürün teknolojilerine sahip olan bazı eldivenleri sizin için mercek altına aldık.

Salomon Unisex S-Lab Warm Gloves Eldiven

l36722300

l36722300 2

Ürünün kumaş özelliği sentetiktir. Soğuk havalarda koşu yapmak için idealdir. Eldivenin iç kısmı polar kumaş özelliğine sahiptir. Bu sebeple sıcak tutar. Marka kısmı yansıtıcı özelliği sahiptir. Bu özelliğiyle gece rahatlıkla kullanılabilir.  Touch Screen özelliği sayesinde dokunmatik ekrana sahip telefonunuzu eldiveninizi çıkarmak zorunda kalmadan kullanabilirsiniz. El üzerinde bulunan minik cebi sayesinde müzik çalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kumaş yapısı sayesinde her hareketinize uyum sağlar. Hareket özgürlüğünüzü kısıtlamaz.

Salomon Thermo Gloves Black Mens Eldiven

l36609700

Ürünün kumaşı, sentetik fiber, elastik yapısı olan bir kumaştır. Kayak sporu için uygundur. Yumuşak bir dış yüzeye sahiptir. Elinizle ile uyum sağlayarak hareketlerinizdeki konforu engellemez.Elinizi ergonomik şekilde kavrar.Isı yalıtımı sağlar. Mikrofiber özelliğe sahiptir. Suya dayanıklı dış yüzeyi vardır. Touch Screen özelliği sayesinde dokunmatik ekrana sahip telefonunuzu eldiveninizi çıkarmak zorunda kalmadan kullanabilirsiniz.

 

 Salomon Thermo Gloves Black Mens Eldiven:

l36614800

 Ürün kayak eldivenidir. Özellikleri bir önceki eldivenle aynıdır. Farklı olan yönü, fotoğrafta da anlaşıldığı gibi üst kısmındaki desen farklılığıdır.

Salomon Unisex Eldiven

l36348100 2 l36348100

Ürünün iç kısmı tamamen polar kumaştır. Hareket özgürlüğünü kısıtlamayan, eli sıkıca saran yapıya sahiptir. Touch Screen özelliği sayesinde dokunmatik ekrana sahip telefonunuzu eldiveninizi çıkarmak zorunda kalmadan kullanabilirsiniz. Soğuk havayı içeriye almadan içindeki sıcaklığı koruyan özelliğe sahiptir.

 

Bu üstün ürün teknolojisine sahip eldivenlere Yalı Spor’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik Salomon markasından alışveriş eden herkese bu eldivenlerden hediye ediyoruz.

Kampanyayı kaçırmamak için buraya tıklayın.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin