Bir zamanlar Birleşmiş Milletler Askeri Teşkilatı için sırt çantaları hazırlayan Eastpak, askeri standartlardaki uzun ömürlü kullanım sunan sırt çantaları ile Yalı Spor mağazalarında ve online sitemiz yalispor.com.tr’de sizlerin beğenisine sunuldu.

Yalı Spor ailesine hoş geldin Eastpak!

yalı spor_eastpak lansman

 

Eastpak hakkında;

1952’de ABD’nin Boston eyaletinde kurulan Eastpak, o yıllarda Eastpak Canvas Products Inc. adıyla askeri teşkilat için askeri standartlarda çantalar üretiyordu. Zamanla müşteri portföyünü değiştiren marka, kalite standartlarından hiçbir şey kaybetmeden yoluna devam etti.

1976 yılında, Monte Goldman ve oğlu Mark Goldman, Eastpak adını kullanarak kolej ve üniversite kampüslerinde özgün yaşam tarzını yansıtacak çantalar üreterek popülerlik kazanmaya başladılar. Çantalar ve Eastpak ismi öyle hızlı yayılıyordu ki bu sayede marka, ABD sınırlarını aşarak tüm dünyaya yayılma macerasına ilk adımını atmış oldu.

80’li ve 90’lı yıllarda dönemin çılgın coşkusunu çantalarına taşıyan Eastpak hızlı büyümesine devam ediyordu.

2003 yılında koleksiyonlarına bambaşka bir soluk getiren Eastpak, dövme sanatçıları ile çalışmaya başlamış ve baş döndürücü tasarımlara imzasını atmıştır. Hemen akabinde 2004 yılında ise Belçikalı aykırı moda tasarımcısı ile çalışan marka, çantalarına ilk moda dokunuşunu yapmaya başladı ve çantalara yeni bir yorum kazandırdı.

2013’te karşımıza sokak konsepti ile çıkan marka, sırt çantası, valiz, cüzdan ve aksesuarları ile günümüzde de sokak modasında boy göstermeye devam ediyor.

yali-spor_eastpak-sirt-cantalari-logo

Her yaş grubu ve her tarza uygun çanta üretimi yapan Eastpak’in ömürlük diye adlandırdığı sırt çantalarını artık Yalı Spor mağazalarında ve yalispor.com.tr online sitemizde bulabilirsiniz.

Mağazalarımızda bulabileceğiniz Eastpak sırt çantalarına birkaç örnek:

Eastpak Wyoming Sırt Çantası : Şıklığı sadelikle birleştiren bu çantalar kaliteli üretim materyalleri ile uzun ömürlü kullanımı sizlere sunmaktadır. Ayarlanabilir askılara, geniş ana bölme ve ön cebe sahip Wyoming sırt çantası ile tarzınız hep sizinle olacak.

yali-spor_eastpak-wyoming-sirt-cantasi
%100 polyester
40x30x18 cm
24 L.

Eastpak Padded Sırt Çantası : İkonik sırt çantası Padded’ler doğal ve sade görüntüleri ile herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyor. Çift fermuarlı ana bölme, ergonomik omuz askıları, yastıklı sırt kısmı, geniş iç hacmi ve daha birçok özelliği ile Eastpak Padded sırt çantaları farklı renk seçeneklerini sizlere sunuyor.

yali-spor_eastpak-padded-sirt-cantasi% 100 polyester
40x30x18 cm
24 L.

Eastpak Out Of Office Sırt Çantası : Eastpak Authentic koleksiyonuna ait Out Of Office sırt çantaları tüm Eastpak çantalar gibi üretildiği kaliteli materyal sayesinde sizlere uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Şıklıkla bezenmiş sadeliği, ayarlanabilir hafif dolgulu omuz askıları, laptop bölmesi, geniş ana bölme ve iç cepleri, ön tarafta küçük cep tasarımı ile hayatın her anında yanınızda Eastpak Out Of Office sırt çantaları olacak.

yali-spor_eastpak-out-of-office-sirt-cantalari
% 100 polyester
44×29.5×22 cm
27 L.

Eastpak Provider Sırt Çantası : İçerisinde bulunan organizer bölmeler ile hayatınızı organize etmek artık çok kolay. Provider sırt çantaları ile eşyalarınız yerli yerinde. Laptop bölmesi, geniş ana bölmeleri, organizasyon sağlayabileceğiniz iç cepleri ve daha birçok özelliği, yaratıcı ve işlevsel tasarımı ile Eastpak Provider sırt çantaları sayesinde düzen sizinle olacak.

yali-spor_eastpak-provider-sirt-cantasi
% 100 polyester
44x31x25 cm
33 L.

Eastpak Orbit Sırt Çantası : Günlük yaşantınızda ve kısa süreli seyahatlerinizin olmazsa olmazı Eastpak Orbit sırt çantaları hafif tasarımı sayesinde rahat kullanımı sizlere sunuyor. Geniş ana bölme, yastıklı omuz askıları, hafif desteklenmiş arka panel ve fermuarlı tasarımı ile sadelikten vazgeçmeyenlerin tercihi Orbit serisi.

yali-spor_eastpak-orbit-sirt-cantasi

% 100 polyester
33.5x23x15 cm
10 L.

Sizler de bu birbirinden kullanışlı, sade ve şık ömürlük çantalara sahip olmak istiyorsanız Yalı Spor mağazalarımızı ya da yalispor.com.tr online sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Eastpak kalitesini hemen keşfetmek için tıklayın.

 

Bunları da beğenebilirsin