Okulların açılmasına az bir süre kala alışveriş telaşı başlıyor. Listenin en başında yer alan ürün, sırt çantaları! Peki, sıradan herhangi bir sırt çantasının yerine neden adidas ve Nike markalarının üstün teknolojilerini tercih etmeliyiz? İşte sizlere, okul döneminde neden Nike ve adidas sırt çantalarına öncelik vermeniz gerektiği hakkında kısa bir bilgi paylaşacağız.

adidas ve Nike sırt çantalarını satın alabileceğiniz linkleri yazımızın içerisinde bulabilirsiniz.

yali-spor_okul-cantasi

Öncelikle Yalı Spor olarak Nike ve adidas markasının kalitesini, güvencesini, sağlamlığını ve tabi ki teknolojisini çocukların ve gençlerin kullanması için buradayız.

yali-spor_-nike-cocuk-sirt-cantasi

yali-spor_adidas-okul-ve-sirt-cantasi

Nike Sırt Çantaları;

Nike sırt çantalarının özellikleri ile başlayalım. Max Air teknolojisine sahip çantalar ile sırtınızda konforu taşırsınız. Ağırlığı eşit olarak dağıtan şok etkilerini emen üstün yastıklama sağlayan Max Air çantalar dayanıklılıkları ile gençleri büyülüyor.

yali-spor_nike-sirt-cantasi-max-air

Suya dayanıklı polyester kumaş seçenekleri ile Nike sırt çantaları okul döneminin vazgeçilmezleri olmaya devam ediyor. Geniş iç hacimleri ve ekstra alan sağlayan düzenleyici bölmeleri ile onca ders kitabının arasında kaybolmadan aradığınızı bulabilirsiniz.

yali-spor_nike-max-air-okul-cantalari

yali-spor_nike-okul-cantasi

Büyük omuzlar ya da küçük omuzlar Yalı Spor için fark etmez. Biz gençleri ve çocukları düşünerek adidas ve Nike markalarının en güvenilir teknolojilerini sizler için yalispor.com.tr online sitemizde bir araya getiriyoruz. Küçük omuzlardan bahsetmişken Nike Young Athletes Classic Bag tam da onlar için tasarlanmıştır. Dayanıklı %100 polyester malzemeden üretilen bu çanta ayarlanabilir dolgulu omuz askıları, fermuarlı bölmeleri ile 3-8 yaş arası çocuklar için uygundur.

yali-spor_nike-young-athletes-sirt-cantasi

Su itici özellik bulunan Nike sırt çantalarının fonksiyonelliği ile göze çarpan modellerini yalispor.com.tr online sitemizde bulabilirsiniz. İçerisinde ayrıca cepleri bulunan modellerin çoğunda laptop veya tablet bilgisayar taşıma gözü bulunmaktadır. Nike Team Training Medium Bp, Nike Ya Max Air Tt Sm Backpack, Nike Max Air Vapor Bp Large bunlardan sadece bir kaçı.

adidas Sırt Çantaları;

Biraz da adidas markasının teknolojilerine göz atalım. Son derece şık ve fonksiyonel adidas sırt çantaları okul döneminde renkli ve yaratıcı tasarımları ile özellikle gençlerin ilgisini üzerine çekecek gibi duruyor.

yali-spor_adidas-okul-ve-sirt-cantasi

yali-spor_adidas-okul-cantasi-cocuk

adidas sırt çantalarının ayarlanabilir askıları, geniş iç hacimleri ve farklı tasarım ve teknolojileri ile çocuk ve genç öğrenciler stillerine stil katıyorlar.

yali-spor_adidas-okul-cantasi-erkek

yali-spor_adidas-okul-cantasi

adidas sırt çantalarında yer alan ayarlanabilir göğüs kemeri, dayanıklı ergonomik tasarımlı askıları kolay taşıma sunar. File yan cepler ekstra alan yaratırken dizüstü ve tablet bilgisayarlarınız için ayrıca bölme bulunmaktadır. Dolgu ve havalandırma için omuz askıları üzerinde Airmesh teknoloji kullanılmaktadır.

yali-spor_adidas-origiinals-sirt-cantasi yali-spor_adidas-okul-cantasi-kadin

Geniş iç hacimli adidas okul ve sırt çantaları özellikle okul dönemlerinde öğrencilere yeterli alan sağlamak için tasarlanmıştır. Geniş ana bölmeler ve yan cepler ile adidas sırt çantalarının size yeterli alan sunacağından eminiz.

yali-spor_adidas-sirt-cantasi-okul
yali-spor_adidas-okul-ve-sirt-cantasi

Bir sırt çantasında olması gereken en önemli teknoloji adidas sırt çantalarında mevcut. adidas Messi Bp sırt çantasının sırt kısmında bulunan Climacool teknolojisi, hava ne kadar sıcak olursa olsun sırtınızın optimum ısıda kalması için tasarlanan bir teknolojidir. Nemi emen üç boyutlu kumaşlarla üretilen sırt çantalarının arka bölümlerinde yüzlerce küçük deliğe vardır. Bu delikler, çantanın sırta yapışmasını engelleyerek sırtınızdaki havalandırmayı optimum seviyeye getirir.

yali-spor_adidas-messi-sirt-cantasi-climacool
yali-spor_adidas-messi-sirt-cantasi

yali-spor_adidas-messi-sirt-cantasi-erkek

Sadece adidas Messi Bp sırt çantasında da değil, adidas’ın bir çok çantasında Climacool teknolojisini görmeniz mümkün. adidas Clmco Bp ve adidas Chaos Bp+ bunlardan sadece bazıları. Okula giden çocukların sırtından indirmeyeceği bu modeller sadece şıklık değil sağlığı da çocuklara ve gençlere sunmak için aralarında yarışıyor.

yali-spor_adidas-sirt-cantasi yali-spor_adidas-sirt-cantasi-2 yali-spor_adidas-sirt-cantasi-clima-cool yali-spor_adidas-sirt-cantasi-climacool

Yalispor.com.tr’den alacağınız sırt çantaları ile çocuklarınızın üstün teknolojilerle korunduğunu unutmazsınız.

yalı spor_okul çantası

 

Sıradan bir çanta almaktansa onlar için bu üstün teknolojilere sahip tasarım harikalarını neden tercih etmeyesiniz?

Nike ve adidas markalarının okul ve sırt çantalarını keşfetmek için yalispor.com.tr online sitemize bekliyoruz.

Satın almak için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin