Nike Kadın ve Erkek Kaz Tüyü Montlar

En soğuk hava koşullarında mükemmel ısınma olanağı sunarak gün boyu sıcak kalmanızı sağlayan kadın ve erkek kaz tüyü montlar, Nike kalitesi ile şimdi yalispor.com.tr online alışveriş mağazamızda!

yali-spor_nike-kadin-ve-erkek-kaz-tuyu-montlar-1200x675

Farklı dolum oranlarına sahip kaz tüyü dolguları ve sportif şıklığınızı tamamlayacak farklı tasarımları ile kış kombinlerinizde mükemmel koruma ve ısı yalıtımını keşfetmenizi sağlayacak Nike kadın ve erkek kaz tüyü montların üstün izolasyon kabiliyetleri sayesinde hava sıcaklığı sıfırın altına düştüğüne bile kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Yalispor.com.tr’de farklı desen, renk ve model seçeneği bulunan Nike kaz tüyü montlardan birkaçına yakından bakmak ister misiniz?

Sizler için seçtiğimiz yüksek korumalı Nike kaz tüyü montlar :

Nike Nsw Jkt Hd Dn Fll Aop Guild Erkek Kaz Tüyü Mont

yasli-spor_nike-nsw-jkt-hd-dn-fll-aop-guild-erkek-kaz-tuyu-mont

Gri tonlarında grafik desenlerle tasarlanmış bu kaz tüyü mont, karlı havalarda doğaya uyum sağlamanız için tasarlanmıştır. 550 Fill Down dolum oranına sahip olan montun verev dikişleri dolguların eşit dağılımını sağlarken aynı zamanda daha özgür hareket etme olanağını da beraberinde getirmektedir.

Nike Victory 550 Short Parka Bayan Kaz Tüyü Mont

yali-spor_nike-victory-550-short-parka-bayan-kaz-tuyu-mont

Kadınsı ve feminen çizgilere sahip Nike Victory kadın kaz tüyü mont ile soğuk havalarda zafer kazanan siz olacaksınız! % 75 kaz tüyü dolgusuna sahip olan bu mont, sizi daha sıcak tutmak için uzun parka olarak tasarlanmıştır. İçeri soğuk hava girmesini önlemek için manşet ve etek uçlarında elastik detaylara yer verilmiş olan bu mont ile kış aylarında da şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz!

Nike Nsw Down Fill Hd Jacket Erkek Kaz Tüyü Mont

yali-spor_nike-nsw-down-fill-hd-jacket-erkek-kaz-tuyu-mont

Korumayı artıran geniş kapüşon tasarımına ve ağırlık vermeden maksimum ısı yalıtımı sunan kaz tüyü dolgularına sahip olan bu erkek mont ile kışa meydan okuyacaksınız! Tasarımıyla hem sportif şıklığınızı tamamlayan hem de rüzgara, yağmura, soğuğa karşı üstün koruma sunan Nike erkek kaz tüyü mont ile şehirli tarzınızı ve sportif şıklığınızı tamamlayacaksınız!

Sizler için küçük bir öneri!

Kaz tüyü montlarınızı yıkarken yalnızca kuş tüyü deterjanı kullanınız. Yumuşatıcı kullanmayınız. Diğer kıyafetlerinizden ayrı olarak tersinden, çıtçıt ve fermuarları kapalı olarak yıkayınız. Yıkadıktan sonra vakit geçirmeden makineden çıkarınız. Tersinden 3 tenis topu ile kurutucuda kurutunuz. Tenis topları, montunuz kurutucunun içinde dönerken her seferinde monta vurarak tüylerin yeniden kabarmasını ve yapışmamasını sağlar.

Birbirinden eşsiz tasarımlara ve üstün korumaya sahip olan Nike kadın ve erkek kaz tüyü montlar ile sizler de soğuk havaların keyfini çıkaracaksınız.

Yalı Spor güvencesi ve Nike kalitesini bir arada yaşamak isteyenler yalispor.com.tr’ye! Geniş ürün çeşitliliği bulunan kaz tüyü montları keşfetmek ve satın almak için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Nike kadın kaz tüyü montlar için buraya tıklayınız!

Nike erkek kaz tüyü montlar için buraya tıklayınız!

Bunları da beğenebilirsin