Nike Free Rn Çocuk Koşu Ayakkabısı

Yalı Spor vitrinlerinde ve online mağazamız yalispor.com.tr’de, rahatlığı ve şıklığı ile adımlarınızın tarzını değiştirecek Nike Free Rn (Psv) koşu ayakkabılarını daha yakından incelemek ister misiniz?

Üstün Nike teknolojileri kullanılarak üretilmiş Nike Free Rn (Psv) çocuk koşu ayakkabıları, yaz aylarına uygun canlı rengi ile koşu esnasında motivasyon ve enerjinizi artırırken nefes alabilirlik sunan üst yüzeyi gitgide ısınan hava koşullarında ayağınızın tüm koşu boyunca serin kalmasını sağlamaktadır.

yali-spor_nike-free-rn-psv-cocuk-kosu-ayakkabilari-2

yali-spor_nike-free-rn-psv-cocuk-kosu-ayakkabilari-3

yali-spor_nike-free-rn-psv-cocuk-kosu-ayakkabilari-1

Ayağınızın doğal hareketlerine göre esneyerek genişleyen ve adımlarınızla uyum içinde hareket eden Nike Free Rn çocuk koşu ayakkabıları, yenilikçi Free orta tabanı ile şimdiye kadar hiç deneyimlemediğiniz kadar doğal ve hızlı koşu performansı sunmaktadır. Dinamik destek için ayak kemerini saracak şekilde yerleştirilmiş FlyWire kablolar ise ayakkabı ile ayak yapınız arasında kişisel bir uyum oluşturmaktadır.

yali-spor_nike-free-rn-psv-cocuk-kosu-ayakkabilari-6

yali-spor_nike-free-rn-psv-cocuk-kosu-ayakkabilari-4

yali-spor_nike-free-rn-psv-cocuk-kosu-ayakkabilari-5

Gece bile koşabilirsiniz! Nike Free Rn koşu ayakkabıları loş ya da ışıksız ortamlarda görünürlük sağlayarak çok daha güvenli bir koşu deneyimi yaşamanız için geniş açılı reflektif detaylarla tasarlanmıştır. Pembe ve mavi renk seçeneği bulunan bu koşu ayakkabıları kız ve erkek çocukları için en ideal tasarımlardandır.

Nike Free Rn çocuk koşu ayakkabıları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz kaliteli ve güvenilir alışverişin adresi yalispor.com.tr online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Keşfetmek ve satın almak için buraya tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin