Nike Flyknit Lunar 3 Koşu Ayakkabıları

Çok daha hızlı! Çok daha hafif!

Özellikle koşu ayakkabılarında kullanılan ve yüksek performanslara ulaşmanızı sağlayan Nike Flyknit teknolojisini merak edenler için mercek altına aldık.

yalı spor_nike flyknit teknolojisi

Flyknit, ayaklarınıza yüksek nefes alabilirlik sağlayan, destek alanları dikişsiz bir şekilde birleştirilen polyester ipliklerden oluşmuş olan tek parça, esnek üst yüzey teknolojisinin diğer adıdır. Ayağınızın şekli ve yapısı nasıl olursa olsun, Flyknit teknolojisi ile üretilmiş üst yüzeyler ayağınızın şeklini alarak çorap gibi sarar. Örgü yapısı ayağınızın sürekli nefes almasına izin verir. Tek parça oluşu sayanın oldukça hafif olmasını sağlamaktadır. Ve Nike Flyknit teknolojisi doğaya asla zarar vermez.

Birinci Sınıf Ayrıntılar

Üstün Flyknit teknolojisi ile desteklenmiş Nike Flyknit Lunar 3 erkek ve kadın koşu ayakkabıları, sahip olduğu teknolojinin hakkını veren modellerden biri. Bu modellerde üst kısmın uç ve topuk alanları daha fazla koruma, dayanıklılık ve daha iyi bir uyum sunmak için daha sık ve yoğun dokunmuş Flyknit teknolojisine sahiptir. Orta ayak kısmında kullanılan daha bol ve açık Flyknit tasarımı, optimum nefes alabilirlik ve çorapsı uyumun mükemmel kombinasyonunu ayaklarınızla buluşturuyor. Topuk kısmından ön ayağa doğru uzanan renk geçişi, estetik bir görünümün yanı sıra değişen örgü yoğunluğunu da yansıtmaktadır.

yalı spor_nike flyknit lunar 3 mavi renkli erkek koşu ayakkabısı

yalı spor_nike flyknit lunar 3 pembe renkli kadın koşu ayakkabısı

Türkiye’nin lider spor mağazalar zinciri Yalı Spor’un online alışveriş mağazası yalispor.com.tr’de bulabileceğiniz Flyknit teknolojisi ile üretilmiş Nike ürünlerini daha detaylı incelemek için buraya tıklayın.

Satın almak için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin