NIKE FLYKNIT LUNAR1+:UÇACAK KADAR HAFİF

 

Yıllar süren araştırmalar sonunda dünyanın en iyi koşucuları neye hasret olduklarını bize anlattılar: Ayağı çorap gibi saran ve tüy kadar hafif olan, rahat ve çevik bir ayakkabı. Mükemmel teknolojiyi yaratmak için programcılar, mühendisler ve tasarımcılardan oluşan bir ekiple dört yıl sürecek bir göreve atıldık. ve Nike Flyknit doğdu.

 

620x480q80

 

Nike Flyknit Lunar1+ ayakkabıda sıkı dokunmuş polyester iplikle üretilen yenilikçi bir üst kısım bulunuyor. Yoğunluğu değişen üst kısım, daha fazla esneklik ve havalandırma gereken yerlerde açıkken, destek gerektiren yerlerde sıkılaşıyor.

41 numara erkek modeli yalnızca 227 gram olan bu ultra hafif ayakkabı, devrim niteliğindeki ikinci ten uyumu ve ultra yumuşak Lunarlon taban desteğini bir araya getirerek her dikişiyle her adımda mükemmel bir koşu deneyimi sunuyor.

ÖZEL OLARAK TASARLANDI

Verilerle desteklenen üretim süreci, her dikişin özel olarak tasarlanarak daha iyi bir uyum için gereken esnekliği ve desteği sunmasını sağlıyor.

620x375q80

 

 

IŞIK. YILI. ÖTEDE.

Ultra hafif Flyknit ip, tek katmanlı bir üst kısım oluşturarak çok katmanlılığı ortadan kaldırıyor, ağırlığı azaltıyor ve israfı en aza indiriyor.

620x375q80 (1)

 

ATLETLER TEST ETTİ. YARIŞMALARDA KANITLANDI.

Flyknit, mükemmel uyum ve performans hedefine ulaşmak amacıyla en iyi koşucular tarafından geliştirildi, test edildi ve dünya sahnesinde giyildi.

Flyknit ayakkabıları keşfetmek ve satın almak için buraya tıklamanız yeterli!

Bunları da beğenebilirsin