Nike, ilk kez Cristiano Ronaldo’nun imza serisi Mercurial Superfly kramponla birlikte en yenilikçi antrenman ve yaşam tarzı ürünlerini bir araya getiren eksiksiz bir CR7 Koleksiyonu’nu piyasaya sürdü.

CR7 Koleksiyonu’nda, kramponun sol ve sağ yanındaki çarpıcı grafik deseniyle Cristiano Ronaldo’nun ortaya koyduğu performans ve stili yansıtan yepyeni ve büyüleyici bir CR Mercurial Vapor Superfly III imza serisi krampon yer alıyor. CR pozisyona girerken veya geri çekilirken kramponunun sol yanında yer alan düz çizgiler ve desen çalışmasıyla seyrek, ince çizgili bir efekt yaratılıyor. Buna kontrast oluşturan sağ tarafta koleksiyonun tema rengi olan parlak mavi ve güneş kırmızısından oluşan modern kalın çizgiler yer alıyor.

Kramponda bulunan desenler müsabakanın en ateşli anlarında sahada ön plana çıkacak çarpıcı bir yanıp sönme efekti yaratmak üzere tasarlandı.

CR Mercurial Vapor Superfly III’te, dünyanın en hızlı oyuncularından birinin en zor gol pozisyonlarını bile gole dönüştürmesini sağlayan ekstra yer tutuş ve zemine uyum sistemi bulunuyor.

Belirli bir yönde yerleştirilen taban kıvrımları hız kesmeyi son derece kolaylaştırırken ve aniden yön değiştirmeye imkan verirken, ayağın yerden kesildiği anda destek sağlayan yardımcı yer tutuş sistemi ayak parmağının yerden kesildiği sırada atılan o ilk kritik adımlarda ekstra güç sağlıyor ve ani hızlanma imkanı veriyor.

Bir araya getirilen tüm bu tasarım detayları her yönde daha yüksek hız imkanı veriyor. Kramponun uyumlu üst kısmına eklenen ikinci nesil Nike Flywire teknolojisi ayağı sararken hafiflik, güç ve daha yüksek düzeyde dinamizm sağlıyor.

Bunları da beğenebilirsin