Nike Air Max bu sezon yeni stili ve tarzıyla en rahat, en hafif , en havalı ayakkabısı Nike Air Max 2014’ü piyasaya sürdü. Nike Air Max’ın tabanındaki çift renk ve maksimum yastıklama bu ayakkabıyı diğer ayakkabılardan farklı kılan en önemli özelliklerden.

air max tarihi

Nike Air Max ile koşarken sınırları zorlayacaksınız. Waffle tabanlı dış desteği koşu sırasında ağırlığınızı daha dengeli dağıtır. File tasarımının üst kısmı koşarken ayaklarınızı havalandırır bu da koşu sırasında size üstün performans sağlar.

nike koşu

 Trendi yakalamak istiyorsanız sadece spor yaparken değil, günlük hayatınızda da Air Max’i stilinizin vazgeçilmez bir parçası haline getirin. İsterseniz pantalonlarınızın altına, isterseniz elbiselerinizle birlikte kombinleyeceğiniz Air Max ayakkabılarla hem gün boyunca sportif bir görünüme bürünecek hem de tüm bakışları üstünüze çekeceksiniz.

air_max

Maksimum taban destekli Nike Air Max 2014’ün dışına taşan havası ile siz de yerden yükseleceksiniz. Nike Air Max 2014’ü daha yakından tanımak için Yalı Spor sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin