New Balance Spor Ayakkabılar

New Balance markasının 1906 yılında başlayan serüveni, 2016 koleksiyonuyla Yalı Spor raflarında devam ediyor. Geçmişine sıkı sıkıya bağlı olan New Balance, yeni sezonda aşina olduğumuz teknolojilerle desteklenmiş tasarımlarının yanı sıra renkli ve eğlenceli, günlük kullanıma uygun spor ayakkabı modellerini de spor modası tutkunlarının beğenisine sunuyor.

yalı spor_new balance yeni sezon

Yalı Spor mağazalarında ve yalispor.com.tr online alışveriş sitemizde birbirinden renkli dokunuşlara sahip olan New Balance yeni sezon modellerini henüz inceleme şansınız olmadıysa bu yazımızı mutlaka okuyun. Yeni sezondan sizler için örnek olarak seçtiğimiz New Balance spor ayakkabı modelleri ile karşınızdayız.

New Balance Mrt580Ug Günlük Spor Ayakkabı

yali-spor_new-balance-mrt580ug-gunluk-spor-ayakkabi

Bu sene 20. yılını kutlayan 580 serisi, tasarımında kullanılan yeni metaller ile sınırları aşmaya hazırlanıyor. Neon renklerle tasarlanan New Balance Mrt580Ug günlük spor ayakkabılar, sportif tarzınıza yeni bir boyut kazandıracak! Yansıtma özelliği taşıyan ve haritalardan esinlenilerek tasarlanmış izohips topuk kısmı ile her adımınızı benzersiz kılacaksınız.

New Balance Wr996Hc Günlük Spor Ayakkabı

yali-spor_new-balance-wr996hc-gunluk-spor-ayakkabi

80’li yılların ikonik New Balance silüeti günümüze taşınıyor. Alışmış olduğunuz eşsiz konfordan vazgeçmeden Retro bir görünüme sahip olmak istiyorsanız New Balance Wr996Hc günlük spor ayakkabılar en doğru tercih! Süet üst yüzey tasarımıyla sizlere elit bir görünüm kazandıran bu spor ayakkabılar ile tarzınızı ortaya çıkarın.

New Balance Wzantgp2 Koşu Ayakkabısı

yalı spor_new balance wzantgp2 koşu ayakkabısı

New Balance markasının eşsiz köpük taban teknolojisi ile üretilen Wzantgp2 kadın koşu ayakkabıları sunduğu yüksek konfor ile koşularınızın vazgeçilmezi haline gelecek. Hız için tasarlanmış olan bu koşu ayakkabıları klasik New Balance çizgisinden çıkmadan mücadeleci ve azimli ruhunuzu ortaya çıkarıyor.

 

Benzersiz tasarımları ve sunduğu eşsiz konfor ile geçmişin izlerini günümüz tasarımlarıyla buluşturan New Balance yeni sezon spor ayakkabılar günlük kullanım ve performans kategorileriyle şimdi yalispor.com.tr online mağazamızda sizleri bekliyor.

New Balance yeni sezonu keşfetmek ve satın almak için buraya tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin